Жінка ІІІ тисячоліття

12 квітня 2024 року в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відбулася XV Церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття»

Організатор заходу: Міжнародна громадська організація “Жінка III тисячоліття”.
Мета заходу – утвердження й визнання ролі Жінки у сучасному суспільстві.
Церемонія проводиться вже 15 років поспіль і збирає на одному майданчику видатних українських діячок.
Початок ІІІ тисячоліття непередбачуваний. А жінки, на долю яких випав виклик пройти випробування війною за право нашої держави бути, унікальні: сильні духом, відважні, цілеспрямовані, розумні, красиві. Цього року серед переможниць: військовослужбовиці, волонтерки, фронтові медикині, розвідниці, офіцерки, меценатки, учасниці революції Гідності, мами і дружини наших Героїв.
Жіноче лідерство під час війни набуло особливого значення. На тендітні плечі часто лягає турбота про дітей та батьків, ведення бізнесу, організація волонтерського руху, керівництво великими організаціями та підприємствами. Серед переможниць є жінки, які на війні втратили своїх чоловіків, синів, братів. Чи треба говорити, як складно було віднайти в собі сили жити далі, робити те, що маєш, служити людям і простягати руку допомоги тим, хто її потребує.
Учасники концертної програми: народна артистка України Оксана Білозір; заслужена артистка України Тетяна Піскарьова; Євген Рибчинський; Павло Табаков; Сергій Мироненко; Люся Кава; гурт «Енджі Крейда»

Під час церемонії не раз стискалося у грудях, наверталися сльози від зворушливих історій, від пронизливої щирості жінок, які виходили на сцену, яким після всього пережитого ставало сили допомагати іншим.
Особливістю XV церемонії «Жінка ІІІ тисячоліття» стала унікальна атмосфера заходу.
Це вперше, щоб вшанувати переможниць, віддячити їм за сміливість, жертовність, самовідданість та красу вчинків глядачі купали їх в оплесках стоячи, часто зі сльозами на очах.
Тендітні зовні, але зі сталевою волею та непохитною гідністю українські жінки своїм прикладом, своєю життєвою позицією дарують віру в щасливе мирне майбутнє.
Організатори Церемонії висловлюють щиру подяку всім партнерам і меценатам, завдяки яким в столиці України відбулося справжнє свято на честь Української Жінки.

Меценат заходу: Фонд Олександра Петровського «Солідарність»;
Головний партнер: група компаній «Епіцентр»
Партнери: компанія «ЯМАГІВА», ТМ «Василеві пироги»; «Веранда на Дніпрі»; ТМ«РІТО»; ТМ «Голець»; «Дольче Донна», ТМ «Еконія»; компанії «Сапфір»; «Фармаско»; Бренд «Оксана Брензович»; Видавничий дім «АДЕФ», квіткова компанія «Камелія»

Поділитись