Жіноча сила Нації

19-го грудня в Музеї історії Києва відбувся захід спільноти Cosmo Lady за ініціативою лауреата Cosmo Lady Awards 2023 Олени Рубанової, яка брала безпосередню участь у становленні та розвитку страхового бізнесу України, працювала у сфері зовнішньоекономічної діяльності, складала важливі міжнародні контракти, започатковувала Бізнес-проєкти.

Олена презентувала роботи
сестри Мельничук Тетяни Олександрівни, яка упродовж трьох каденцій була помічником депутата Верховної Ради України. 2000 року круто змінила життя – залишила роботу і почала писати картини. Її роботи прикрашають будинки у різних країнах: Канаді, США, Німеччині, Фінляндії, Іспанії. Але більшість картин, звісно, перебувають в Україні. Їхні власники впевнені, що картини Тетяни приносять їм удачу.
Захід підтримала ще один лауреат Cosmo Lady Awards 2023 Зоряна Качур.
У Вінниці під час війни вона відкрила фотостудію «BLISS». Натепер це найбільша фотостудія у Вінницькій області ‒ 650 м2 простору з інтер’єрними локаціями. 7 різних залів для проєктів різної тематики. І йдеться не лише про фото. У студії є можливість знімати кліпи. Там найбільша П-подібну циклорама, яка дозволяє втілювати будь-які креативні ідеї. Зали настільки універсальні, що дозволяють проводити ділові бранчі, зустрічі, майстер-класи, сеанси йоги. «BLISS» став місцем, де чоловіки освідчуються коханим.
Гості отримали кейси по стилю від одного з найвпливовіших стилістів України Світлани Шевель.
Власниця та засновник бутіка
Colette експерт-моди з
досвідом 30 років з кращими будинками мод – Франції, Італії, Австралії, США та ін.
Вона займається розвитком європейського рівня модної індустрії і є одним з найкращих експертів моди України. Вона особисто обирає всі нові колекції, обговорює з дизайнерами.
Аліса Анісімова – психолог-персонолог, експерт-фізіогноміст міжнародного рівня, профайлер – експерт у галузі поведінкового аналізу.
Практичний психолог-персонолог, бізнес-консультант підготувала коротку доповідь, яка стане в нагоді тим, хто хоче покращити рівень комунікацій.
Мистецтво мереживоплетіння продемонструвала Оксана Скакун. Класична вишиванка перетворилась в мереживне диво високої моди.
Гості занурилися в енергію майстер-класу з ораторського мистецтва та секретів мовлення від актриси та режисера Юлії Сак.
Передноворічний настрій створив спів чарівної ПАННИ – співачки з надпотужним голосом. А голос — це також сила нації.
Модератором заходу стала лауреат та амбасадор Cosmo Lady Awards Наталія Каплун. Підприємниця, громадська діячка, віцепрезидентка ГО “Геополітичний альянс Жінок”, співорганізаторка незалежної делегації українських жінок в ООН, телеведуча, авторка книжок “Я – СОНЦЕ” та “Азбука ресурсної жінки”. Її авторська програма на волонтерському каналі Я-UA не пропустила жодного ефіру під час повномасштабного вторгнення.

Поділитись