Юні таланти України

Фестиваль краси

За підтримки благодійного фонду “Подоляни” вперше в Тернополі відбувся 24-й національний фестиваль Міні Міс Україна та фестиваль юних дизайнерів, театрів мод Ukrainian Fashion Kids.

Учасники з різних куточків України представляти свої таланти та яскраво демонстрували глядачам і світу свою українську ідентичність, адже в кожному номері відчувалася сила і дух українського народу – з українською піснею і вишиванкою, з українською силою і незламністю, гордістю і сумом, адже в нашій країні триває війна і деякі учасники та їхні однолітки втратили свої домівки. Гала шоу фестивалю відбулось в Concert Hall “Подоляни” в ТРЦ “Подоляни” . Це свято талановитих дітей стало радістю глядачів. Неймовірні шоу номери учасників , яскраве шоу національного костюму «Калина & Соняшник», патріотична колекція Peace від дизайнерки Марʼяни Назарчук, зворушлива церемонія нагородження у білих сукнях з журавликами- побажання для воїнів ЗСУ. Всеукраїнські дизайнери та театри мод представили дефіле від сучасних до футуристичних колекцій одягу. На сцені панували витвори мистецтва! Родзинкою фестивалю став показ Andre Tan easy з партнером фестивалю ТМ YES.
Всі учасники фестивалю отримали відзнаки, дипломи та подарунки від партнерів заходу.
Головну золоту корону фестивалю Міні Міс Україна 2023 Grand Prix отримала Марта Михайленко, 9 років, м. Тернопіль. Переможниця конкурсу отримала спеціальний подарунок від ювелірного дому LOVE YOU. Корону вручала президент фестивалю Наталя Ковальова Natalya та Mrs. Ukraine World Тетяна Чубак .
Міні Містер Україна 2023 – Grand Prix – Даніїл Ільков, м. Волочиськ.
Маленька Міс Україна 2023 – Тетяна Мосейчук, м. Івано- Франківськ.
Юна Міс Україна 2023 – Дарʼя Сʼєдина, м. Харків.
У категорії моделі:
Міні Топ- Модель України 2023 Grand Prix- Кароліна Пиринець, Закарпаття.
Міні Топ Модель України 2023- Милана Мельник, м. Дніпро.
Юна Топ Модель Україн 2023 – Катерина Полівода, Запоріжжя.
Переможці та призери фестивалю отримали запрошення до участі в міжнародних фестивалях “Little Miss& Mister United World 2023” в Дубаї та World Fashion Kids 2023 в Італії.


Усі колективи і театри мод фестивалю Ukrainian Fashion Kids отримали почесні кубки, дипломи, медалі та солодкі подарунки від Християнського Благодійного Фонду Покров.
Grand Prix за рішенням журі отримав Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола , м. Тернопіль.
Grand Prix глядацьких симпатій отримав народний колектив Артель мода м. Суми.
Висловлюємо подяку партнерам, журі, та учасникам заходу. Бережіть себе! Слава Україні!

Поділитись