Юлія Левицька в проєкті Cosmo Lady “Бесіди ProУкраїнське”

Психолог, біоенергетик, менталіст

— З перших днів війни ти активно волонтериш, допомагаєш воїнам ЗСУ, сім’ям, діткам, одиноким жінкам розкажи про це?

– Так. Я потрапила в цю війну ще у 2014-му. Те, що відчула вся Україна 24-го лютого, я пережила війну в Донецьку і пам’ятаю, що таке втрачати друзів, близьких, як втрачаєш звичне мирне життя. В такий час ми повинні підтримувати один одного. Наша перемога залежить не тільки від хлопців, які на передовій, а й від кожного з нас. Як ми поводимось, як ми  ставимось один до одного, чим ми допомагаємо людям – все це складові майбутнього. У нас єдина країна і майбутнє у нас єдине на всіх. Майбутнє буде таким яким ми його створимо разом. Йдемо до перемоги разом.

-Як психолог, біоенергетик ти допомагаєш хлопцям ЗСУ. 

– Біоенергетика та психологія взаємопов’язані між собою, а те що коїться в нас всередині, дуже залежить від нашої зовнішньої захисної оболонки. 

– Біоенергетика – це про захист?

– Те, що в нас в середині, зовнішньо  завжди проявляється. Для врівноваження важливо допомогти людині спочатку психологічно стабілізуватися. Зараз складні часи для психіки. Більше, ніж рік, триває війна. Накопичились втома, стреси, тривоги й дуже важко перезавантажитись, знайти свій внутрішній баланс. Важливо спочатку  допомогти людині психологічно стабілізуватися, а потім вже біоенергетично. Наповнювати енергією  людину потрібно в психологічно стабільному стані. Тоді це корисно і впливає на її  загальний стан. Психологія і біоенергетика тісно між собою пов’язанні.

-Раніше не було такої професії, як психолог?

— Психолога заміщували бабусі, старости в селі, батюшки, знахарі. Офіційно статусу психолога не було.

— По суті знахарі – це ті ж психологи?

– Так, вони знали людську психологію, вони були ближче до природи, до її енергії й знали як це працює, як правильно під кожну людину індивідуально застосовувати. Це наука яка тісно пов’язана  з енергією. Психологія настроює емоційний стан людини,  якій тісно пов’язаний з її енергетичним станом.

– Як біоенергетик ти працюєш з захисною оболонкою людини, ти врівноважуєш біополе. Розкажи про це. Звідки беруться біоенергетичні хвороби?

– Кожна людина народжується зі своїм запасом життєвої енергії. Інколи він витрачається дуже швидко. На це впливають постійні стреси, хвилювання. Життєва енергія стає нижчою, чим потрібно людині, психологічний стан стає гіршим, людина починає фізично хворіти. Все дуже тісно пов’язано. Життєва енергія пронизує кожну клітиночку нашого тіла, ми не можемо існувати окремо, потрібно, щоб був баланс. Кожний стрес – це марна трата енергії. Інколи  вона буває настільки велика, що людина починає хворіти фізично. Для того, щоб зрозуміти в чому проблема потрібно зробити психологічну діагностику.

– Якими інструментами ти керуєшся, коли маєш поповнити енергією?

– Людям, які не є практиками в житті дуже корисно поповнюватися енергію через чисті енергії природи, чотири стихії (вода, вогонь, земля, повітря). Дуже дієвий спосіб запалити свічку, вогонь спалить всю негативну енергію яку ви накопичували продовж дня. Дуже корисно стояти під водою, яка змиває втому і весь не гатив.

– Твої здібності передавалися від предків?

– В моєму роді були свічники, травники, знахарі, які користувалися енергіями природи.

– Ти працюєш з енергією трав, вогню та каміння, розкажи про це?

– Каміння – це енергія землі яку можна використовувати для захисту, так для втілення своєї мети.

– Ти власноруч робиш свічки, використовуєш трави. Кожна свічка заряджена своєю особливою енергією?

– Кожна свічка виготовляється індивідуально під кожну людину, її цілі та її запит.

– Розкажи про стихію води. 

– Дуже важливо в достатній кількості пити воду, не замінюючи її кавою, чаєм, соками чи іншими напоями. Вода повинна потрапляти в організм без домішок.

– Ти унікальна людина. Таких людей дуже мало в цьому світі і напевно дуже складно пройти  той шлях, який ти пройшла. Ти отримала свої знання від предків з народженням, але ти дуже багато працюєш над собою, щоб удосконалювати свої знання і правильно нести їх в люди. 

– Коли з цим народжуєшся, цього не достатньо, це потрібно розвивати, вчитися і вдосконалювати все життя. Це праця над собою кожного дня. Ти маєш дати людям те, на зо вони очікують.

– Ти дуже любиш працювати з людьми, ти дуже любиш свою професію.

– Так, я люблю людей, я люблю природу, тварин мені подобається допомагати, а ще краще бачити свій результат.

– Тебе не виснажує це, ти мама витрачаєш енергію?

– Так, але я знаю як її поповнювати. Я раз в місяць, раз на пів року виїжджаю в Карпати.

– Яка твоя улюблена повсякденна практика?

– Я кожного дня люблю прогулюватися босоніж в будь-яку погоду.

– Ти п’єш багато води. Це потреба твого організму, чи тому, що ти багато працюєш з вогнем?

– Я п’ю по три літри води за день, так як більше часу працюю з вогнем і таким чином врівноважую стихії в собі.

– Ти любиш тварин. В тебе вдома багато тварин, живе рись, це так?

– Так. Я дуже люблю тварин. Я їм допомагала і буду допомагати. Дикі травмовані тварини потребують особливого догляду. На жаль не завжди ми маємо його в нашій країні.

– Для воїнів ЗСУ ти створюєш амулети, що це за амулети, як вони працюють?

– Під кожного підбирається його особистий камінь, ставиться захисна програма, він захищає його в бою. Наші воїни – це наші янголи хранителі!

— Ти багато разів їздила в гарячі точки, що ви відвозите і з ким?

– Ми співпрацюємо з Грекокатолицькою церквою. Ми відвозили продукти, теплий одяг, тепловізори все, що потрібно нашим хлопцям.  Я вважаю це своїм обов’язком.

Юлія Левицька
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000697498467

Відеографія:
Dmitry Excalibur
https://www.facebook.com/holidaytuse

Поділитись