Яку воду ми п‘ємо?
Модний тренд сучасності – турбота про здоров‘я організму. Всім знайома фраза: «Ми є тим, що ми їмо», але ж левину частку нас становить вода. Тож поговоримо сьогодні про воду з експертом нутріціологом Іриною Скудар.
Що потрібно знати про воду?
Всі ми знаємо ще зі школи, що в організмі людини вода становить приблизно 80% загальної маси тіла при народженні та в молодому віці. З віковими змінами її об‘єм дещо зменшується. Це пов‘язано з процесами старіння. В похилому віці її об‘єм зменшується до 55%, але все ж таки залишається більшою часткою. Кожен орган, кожна клітина постійно потребують води, яка не затримується в нашому організмі. Вона насичує його, транспортуючи мінерали, промиваючи…
Отже, вода, яку ми п’ємо, має бути справді живильною. Потрібно звертати увагу, щоб вона була свіжою, без шкідливих домішок, вона не повинна бути дистильованою, а навпаки, збагаченою мінералами, мікро- та макроелементами, з певною кількістю солей магнію та кальцію. Вода має покращувати діяльність важливих систем та окремих органів.
На що потрібно звертати увагу, обираючи питну воду?
Обов’язково вода має відповідати pH-рівню організму. Наші рідкі середовища, як-то кров, лімфа, внутрішньоклітинна та міжклітинна рідина, мають лужне середовище. Саме в такому середовищі не розвиваються віруси, мікроби та бактерії. Більшість їжі, яку ми споживаємо, закислює наш організм. Тому нам необхідно підтримувати цей рівень. Наприклад, Ph крові – 7,4 і навіть зовсім невелике відхилення від норми у бік окислення, загрожує великими проблемами – хронічна втома, знижений імунітет, підвищений тиск, бажання лишній раз присісти чи прилягти, мігрені на рівному місці, суха шкіра, випадіння волосся та інше. Вчені давно довели, що у лужному середовищі не розвиваються навіть онкоклітини! І це означає, що вода, яку ми п’ємо, має бути слаболужною. На жаль, більшість бутильованої води, яку ми купуємо в магазинах, має кислий показник рН у районі 5-6, а це небезпечно для здоров’я…
Коли ми говоримо про питну воду, то, зазвичай, маємо на увазі бутильовану воду різних виробників, яка продається в магазинах чи, на приклад, в аптеках. Зараз воду з водогону вдома пити не можна, на жаль, вона здебільше стала технічною, не рекомендується і вживати воду з бюветів, що розташовані майже в кожному дворі міста через несвоєчасні їх перевірки, чистки й банальне брудне середовище навкруги.
Довіряйте і купуйте воду перевіреного виробника. Краще, якщо вода буде у склі, а не у звичній нам пластиковій тарі. Вода в пляшках повинна бути чистою, прозорою, без запаху і без смаку.
Яку воду обираєте особисто Ви та чи можете порадити скористатися Вашим досвідом та вподобаннями?
Я, як нутріціолог, раджу вам воду збагачувати мінеральною добавкою Coral Mine канадської компанії Coral Club. Це натуральна мінеральна композиція для кондиціонування питної води з природнього коралу. Вона збагачує будь-яку воду корисними мінералами, нормалізує водно-сольовий баланс організму, покращуючи роботу всіх органів і систем. Вода з Coral Mine стає живою.
Coral Mine – натуральний продукт, який виробляється в Японії з глибоководних коралів склерактиній, що ростуть поблизу островів Окинава та Такуносима.
Вода з цією добавкою знижує ризик серцево-судинних захворювань, артриту, поновлює роботу органів травлення, розріджує кров, виводить токсини, насичує кров киснем, нормалізує рівень цукру в крові та нормалізує тиск, відновлює нормальну структуру кісткової та хрящової тканини організму, напоює рідиною кожну клітинку.
І не забувайте про норму води (води, а не соків, чаю, супу чи вина…). Для нормального повноцінного функціонування організму у кожної людини своя норма, а не півтора літра, як нам радять… Норма така: 30 мл на 1 кг ваги (а ще краще, якщо це буде 50 мл). Тобто, якщо ви важите 65 кг, то за день ви маєте випити 6530=1950 мл чистої води (краще 6550=3250, особливо влітку). Це ж стосується і дітей!
Ірина Скудар,
партнер канадської компанії
з виробництва і продажу біологічно-активних добавок Coral Club,
нутріціолог,
сертифікований тренер з марафонів по здоров’ю Coral Club.
+380676245236
https://instagram.com/irina_skudar_cc?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==