Проєкт «Шануй СВОЄ»: Women’s Secrets

Про українських підприємців та бізнес під час війни. Про тих, хто підтримує економіку та займається благодійністю задля перемоги.

Ми – сестри Олена Бойко та Надія Морозова із Сум. Захоплення індустрією краси для нас було лише хобі в певному періоді життя. На той час ми обоє працювали в банківській сфері. Але в 2019 році вирішили наше спільне захоплення перетворити в справу всього життя та розпочали власний бізнес. Ми створили салон краси Women’s Secrets.

Спочатку це був невеличкий салон з мінімальною кількістю послуг. Але коли ти вкладаєш душу в справу, яку любиш, все складається найкращим чином. Тож ми стрімко розвивалися, колектив поступово збільшувався, доповнювалися різноманітні б’юті послуги. І в кінці 2021 року ми зрозуміли, що прийшов час вивести наш бізнес на новий якісний рівень. Вже 1 січня 2022 року ми з колективом в 15 майстринь святкували в новому просторому приміщенні, яке розташоване в самому центрі міста Суми.

Але 24 лютого розпочалась війна та внесла свої корективи в життя кожного українця. І ми не були винятком.

Два місяці салон взагалі не працював. Після звільнення міста Суми нашими мужніми воїнами Збройних сил України та територіальної оборони, ми відразу відновили роботу нашого салону. Та на жаль, більшість наших співробітників були змушені покинути рідне місто та виїхати за кордон, і нам довелося буквально по-зернинці збирати новий професійний колектив.

Головна ідея нашого салону – не просто надавати окремі послуги, а створити довершений образ. До кожного клієнта ми підходимо комплексно: починаючи з манікюр чи педикюру або масажу… і закінчуємо візажем. Запорукою нашого успіху є не лише професійні перукарі-кольористи, які виконують висококласні фарбування будь-якої складності і досягають ідеального балансу, але і за рахунок найкращих якісних матеріалів від провідних європейських брендів.

Окрім того, гості салону можуть скористатися експрес-послугою “В 4 руки”. Зокрема, нарощування вій та манікюр, манікюр і фарбування волосся, фарбування брів і парафінотерапія для рук і багато інших процедур, покликаних надати вам якісного вигляду та впевненості в собі.

Тож, в умовах війни, невизначеності та стресу, ми забезпечуємо атмосферу стабільності та спокою для наших гостей.

Women’s Secrets – це окремий вимір, який відкривається кожній по різному. У нас кожна жінка знайде щось своє! Переконатися в цьому можна вже зараз, завітавши до нас в салон. До зустрічі. Будемо раді вас бачити.

https://instagram.com/women.secrets
https://www.facebook.com/women.secrets.sumy

Поділитись