Благодійна фотовиставка та аукціон WOMEN. SOFT POWER. Жінки, що змінюють світ. 

Нещодавно в Музеї Історії Києва пройшла неймовірна за красою та змістом благодійна подія –  фотовиставка та аукціон WOMEN.SOFT POWER, на якій було представлено 28 світлин, які розкривають історії 7 жінок та їх шлях до себе. 

Організаторка та ідейна натхненниця виставки – Сайяра Ахмедова, хірургиня, власниця хірургічної клініки CLÍNICA 28.  «На створення цього проєкту мене надихнули чоловіки з моєї команди, які зараз воюють і хочуть бачити нас з сяючими очима, а не в постійній скорботі. Я хочу, щоб історії наших героїнь, чудові світлини, які представлені на виставці, подарували надію кожній жінці на найкраще і допомогли зробити перший крок до своєї впевненості та краси».Сайяра Ахмедова 

Фотовиставка WOMEN.SOFT POWER присвячена українським жінкам під час війни. Основна ідея  – показати внутрішню потужну жіночу силу через красу жіночого тіла в естетиці чорно-білих фото. Для створення проєкту було запрошено відому українську фотографиню Анастасію Водченко, яка майстерно відобразила крихкість, вроду та SOFT POWER українських жінок. «Жіночий портрет у моєму виконанні — це відображення краси та сили жінки, можливість показати справжній характер, відвагу бути собою”.

Кураторка та координаторка проєкту – Ганна Радченко, експертка з PR, стратегічних комунікацій, розвитку брендів. “Всі героїні виставки – пацієнтки клініки CLÍNICA 28, справжні, сміливі та дуже красиві жінки. Це життєві історії кожної довжиною в півтора року. Це історії про власну незламність, жіночу силу жити та рухатися далі, про чесність до себе, й, що для нас – жінок, відображення в дзеркалі важливе і додає впевненості в тому, що ти можеш змінити світ”.

Благодійність робить людей щасливими. Це науково доведений факт. Фотовиставка WOMEN. SOFT POWER об’єднала саме таких гостей, які надихаючись життєвими історіями героїнь, прийняли участь у благодійному аукціоні фоторобіт. Всі зібрані кошти пішли на допомогу Військовій частині НГУ 3066. 

Ділимося світлинами благодійного заходу.

Поділитись