Viva Viktoriya ‒ скарбниця цілющої сили лаванди

Засновниця бренду Вікторія Кулик закохана в лаванду. Це відчуваєш і в розмові з пані Вікторією, і з першого дотику до продукції, яку випускає її бренд.

Вікторіє, коли Ви особисто познайомились з лавандою, як потоваришували та прийняли рішення присвятити частку життя цій чарівній рослині? Бо бізнес – це ж частка життя…

У 2010 році  на базі салону Viva Studio було створено компанію Viva Company, яка стала торговим представником багатьох українських та зарубіжних торгових марок: Global Keratin, Simply Smooth, Keraterapy Diora, Organik Keraqen, Hahonico, SNS та ін.
Я розпочала виробництво власної косметичної продукції Viva Viktoriya. Так, у 2013 р. Viva Company зареєструвала свою українську ТМ Viva Viktoriya.
Перед її створенням проводилося безліч тестів і опитувань, враховувалися помилки найрізноманітніших косметичних брендів, зокрема і досить відомих. Створений продукт, перед тим як потрапити на реалізацію, був особисто випробуваний автором компанії – Вікторією Кулик. Результат перевершив усі очікування!
  Скільки всього моя компанія пройшла, але я все ж таки створила власний бренд ‒ лавандові поля та продукти з лавандою.
Лаванду я люблю з дитинства, дуже добре і давно знаю, наскільки вона корисна. Я довго працювала в салонному бізнесі та дистриб’ютором різних косметик, але мене тягнуло до лаванди і я вдома посадила 500 кущів, потім 2 гектари лаванди для сировини.

Україна – Америка. Доля перекинула Вас на інший континент з іншим менталітетом, іншими законами. Ви продовжили справу. Як змінився асортимент? 

Коли почалася війна, мій салон краси та офіс потрапили під обстріли. Я прийняла рішення виїхати і вивезти дітей спочатку на Західну Україну, а потім ми поїхали в Америку, де в мене багато друзів і партнерів, тому що я співпрацювала з цією країною давно і була дистриб’ютором американської косметики. Почати знову завжди важко, але коли за плечима великий досвід, все можна зробити, головне ‒ рухатися вперед.

Де зараз можна придбати Вашу продукцію та чи доступна вона в Україні?

Зараз продаю свою продукцію в магазинах і поки що тільки в Америці, але планую скоро повернутися на ринок України.

Назвіть ТОП улюблених засобів і чому саме вони потрапили в рейтинг?

Я дуже люблю гідролат лавандовий, ефірну олію з лаванди, заспокійливий крем та свічки з натуральною ефірною олією. Це мої фаворити і всі вони зроблені з душею, без штучних ароматів, тільки з натуральною лавандовою ефірною олією.
Насамперед, цей вічнозелений напівчагарник цінують саме за ефірну олію. Взагалі лаванда відноситься до тих рослин, у яких використовують усі частини: і квіти, і листя, і стебла. Але найбільше олії міститься в квітучих верхівках пагонів. Отримати її не так просто. Один гектар плантації може давати до 150 кг лавандової олії, яка цінується у всьому світі. Відомо, що лавандова олія є ефективним засобом проти молі, вошей, москітів та інших комах. Використовують її для виробництва парфумерно-косметичних засобів, а також мазей і кремів, які застосовують при ураженнях шкіри. Адже олія, за рахунок активних сполук, що містяться в ній, здатна боротися з грибковими захворюваннями. Мені ще дуже подобається робити чай, каву, сіль, цукор, лимонад з додаванням лаванди.

Ви є прихильником всього природного. Це означає, що продукція органічна? 

Так, я люблю все, що росте, і те, що нам подарувала природа.

Розкажіть нашим читачам, чому варто мати засоби догляду, в складі яких є лавандова олія.

Лаванда благотворно діє на емоційний стан, і весь організм загалом: нормалізує роботу серця, знижує тиск та знімає спазми судин; покращує роботу печінки, жовчного міхура та всього травного тракту; знімає набряки; зменшує запалення; знеболює м’язові та суглобові болі; виводить токсини; зменшує запалення, почервоніння, свербіж, лущення; знімає нервову напругу та сприяє здоровому сну.

У Вашому гардеробі багато лавандового кольору. Це така кольоротерапія чи корпоративний стиль?

Лавандовий колір був у моді, але він мені просто подобається і це фірмовий стиль для мене.

Багато людей задіяно у виробництві?

На цей час небагато, оскільки неможливо у великій кількості зробити справжній натуральний продукт і вкласти в нього душу.

Чи є відмінності в технологічних процесах України та Америки?

В Америці для мене все простіше і працювати легше, оскільки закони дозволяють і вітають малий бізнес, підтримують його.

Якщо виникне зацікавленість у тому, щоб стати оптовим покупцем або представником, за якими контактами звертатися?

https://instagram.com/vivaviktoriya.usa?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

Поділитись