Мультимедійний світ та благодійність

ТРЦ Gulliver запрошує на мультимедійне шоу для всієї родини «Україна всесвіту». Всі зібрані кошти будуть перераховані до фонду «Таблеточки».

Торгово-розважальний центр Gulliver запрошує на мультимедійне шоу для всієї родини «Україна всесвіту». Всі кошти від продажів квитків будуть перераховані в благодійний фонд «Таблеточки».

«Ми запрошуємо відвідати неймовірну «Україну всесвіту» та допомогти втілити заповітне бажання маленьких мрійників. Адже різдвяні свята – час, коли мрії повинні здійснюватися. Тому зібрані кошти від продажів квитків будуть повністю перераховані на потреби онкохворих діток», – розповідає Катерина Жураківська, маркетинг-директорка ТРЦ Gulliver.

Покази відбуватимуться щодня з 12:00 до 19:00, на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А, і триватимуть до кінця лютого. Щоб отримати квиток на показ, при реєстрації на сторінці події потрібно зробити благодійний внесок від 100 грн для підопічних фонду «Таблеточки». Вхід для дітей, студентів, пенсіонерів та військових – безкоштовний. З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті проєкту.

Про шоу «Україна всесвіту». Завдяки сучасним технологіям – проєкції 360°, кінетичним інсталяціям і звуковим ефектам – глядачі повністю зануряться в космічний й символічний світ, у якому історія України відкриється по-новому. 

На прикладі знакових подій ми розкажемо, як викарбовувалися головні риси українців – космічність, мудрість і сердечність. І як об’єдналися ці риси в нашу унікальність – софійність.

Ви дізнаєтеся про сакральне значення Софії Київської та досягнення видатних українців, як-от: «ноосфера» вченого Володимира Вернадського, революційний винахід Миколи Амосова – клапан серця, а також багато іншого.

Крім того, паралельно з відеосеансами гості зможуть відвідати виставку «Сади софійності», присвячену проєкту, ярмарку зі стилізованим мерчем від українських виробників, а у вихідні – тематичні майстер-класи з гончарства, мозаїки тощо.

У разі централізованого знеструмлення ТРЦ Gulliver продовжує працювати у звичному режимі від резервного живлення. Під час повітряної тривоги сеанси будуть перенесені. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.

Технічне втілення шоу отримало завдяки івент-компанії Meet Future Event та технічному партнеру – компанії Event Technology. Візуальний контент шоу «Україна всесвіту» створила компанія Magic Innovations, яка відома своїми світловими перформансами у світі. До слова, цього року креатори відповідали за новорічне LED-шоу на найвищому хмарочосі Бурдж Халіфа в Дубаї.

«Таблеточки» – найбільший в Україні благодійний фонд у сфері дитячої онкології, який з працює з 2011 року і надає допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку. За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 6 500 сімей. Наразі під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей — онкохворі діти, які лікуються в Україні, а також ті, хто був змушений виїхати за кордон на лікування. Фонд продовжує активну роботу під час війни, адже кожна перемога зараз на часі.

Поділитись