ТРЦ Gulliver запрошує на мультимедійне шоу для всієї родини «Україна всесвіту». Перші два тижні вхід безкоштовний

1 грудня торгово-розважальний центр Gulliver відкривав мультимедійне шоу для всієї родини «Україна всесвіту». Перші два тижні вхід для всіх безкоштовний – за умови попередньої реєстрації.

Завдяки сучасним технологіям – проєкції 360°, кінетичним інсталяціям і звуковим ефектам – глядачі повністю зануряться в космічний й символічний світ, у якому історія України відкриється по-новому. 

На прикладі знакових подій ми розкажемо, як викарбовувалися головні риси українців – космічність, мудрість і сердечність. І як об’єдналися ці риси в нашу унікальність – СОФІЙНІСТЬ.

Ви дізнаєтеся про сакральне значення Софії Київської та досягнення видатних українців, як-от: «ноосфера» вченого Володимира Вернадського, революційний винахід Миколи Амосова – клапан серця, а також багато іншого.

Візуальний контент шоу «Україна всесвіту» створила компанія Magic Innovations, яка відома своїми світловими перформансами у світі. До слова, цього року креатори відповідали за новорічне LED-шоу на найвищому хмарочосі «Бурдж Халіфа» в Дубаї.

Крім того, паралельно з відеосеансами гості зможуть відвідати виставку «Сади софійності», присвячену проєкту, ярмарку зі стилізованим мерчем від українських виробників, а у вихідні – тематичні майстер-класи з гончарства, мозаїки тощо.

Покази відбуватимуться щодня з 12:00 до 19:00, на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А, і триватимуть до кінця лютого. Вхід для дітей безкоштовний. З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті ТРЦ.

Проєкт реалізований за підтримки Малої академії наук України, cпільноти «Поступ-14», школи розвитку мислення Cowo.guru та українського бренду Poustovit.

Важливо! У разі централізованого знеструмлення ТРЦ Gulliver продовжує працювати у звичному режимі від резервного живлення.

Під час повітряної тривоги сеанси будуть перенесені. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. Безпекове місце базово облаштоване достатньою кількістю місць для сидіння, питною водою, аптечкою, поруч знаходиться вбиральня. Вкотре закликаємо не нехтувати тривогою та обов’язково спускатися до укриття.

Поділитись