Проєкт «Шануй СВОЄ»: Top Dance Kyiv

Про українських підприємців та бізнес під час війни. Про тих, хто підтримує економіку та займається благодійністю задля перемоги.

Top Dance Kyiv: Микита Ігнатенко, Дмитро Виперайленко, Світлана Левіт.

Ми – студія танців з міста Києва.
Бальні танці – це наше життя. Ми з дитинства в спорті та з часом зрозуміли, що бажаємо цим займатися професійно і викладати. В вересні 2021 року ми вирішили організувати власну студію танців для дорослих, в якій кожен може здійснити свою мрію та стати трішки щасливішим, оскільки танці – це позитивні емоції.

Спочатку це були бальні та соціальні танці: невеликі групи, де кожен міг знайти те, чого йому так не вистачало. Але з кожним місяцем студія розвивалась, з’являлись нові учні, ми готувались до численних змагань та виступів. Будували плани на майбутнє.
А далі настала чорна дата в житті кожного українця. 24 лютого розпочалась війна, яка внесла свої корективи в життя кожного українця. І ми не були виключенням.

Ми не працювали майже 3 місяці. І коли вирішили повернутися до роботи, виникла дилема у формі запитання «Чи доречні танці в такий час?». Більшість наших учнів були змушені покинути постійне місце проживання та не мали змоги відвідувати студію. І ми бідкалися в доцільності відновлювати роботу.

Але згодом ми почали отримувати запити з проханням відновити роботу студії. В решті-решт ми прийняли рішення: або зараз, або ніколи.

Адаптувавшись під потреби часу, ми запровадили очну та онлайнову форму проведення заняття. А з часом відновили і танцювальні групи. Тож бажаючих було вдосталь. А для нас це було позитивним сигналом, що ми-українці починаємо відновлювати наше звичне життя, хоч і частково.

В умовах війни ми відкрили для себе ще одну важливу рису нашого захоплення по життю – створювати атмосферу стабільності та привносити в життя українців трішки позитиву, відволікаючи їх від щоденної рутини.

Top Dance Kyiv – це команда професійних тренерів, які допоможу реалізувати вашу мрію – не просто танцювати, а робити це з пристрастю та грацією. Запрошуємо відвідати нашу студію.

https://www.facebook.com/DanceStudio.D.S
https://instagram.com/top_dance_kyiv
https://instagram.com/sveta_levit
https://instagram.com/vyperaylenko
https://instagram.com/ignatenko_nik98

Поділитись