Тетяна Трайно

Правозахисник, аналітик, арбітр в International Commercial Arbitration Court – ICAC, проводжу безкоштовне навчання юридичної грамотності підприємців, консультую молодь щодо юридичних нюансів у бізнесі та веденні підприємницької діяльності.

Моє кредо – з любов’ю до України, з українцями в серці. Тому все, що я роблю, я реалізовую крізь дві важливих складових розвитку цивілізованого суспільства: державу та її громадян. Я консультую та навчаю молодих підприємців проявляти свій патріотизм через повагу до українського законодавства, в тому числі і через культуру сплати податків, що сприяє формуванню фінансового ресурсу держави, та впливає не лише на рівень життя різних категорій населення України, але і дає можливість фінансувати поточні потреби Збройних сил України заради спільної мети всіх українців – перемоги за незалежність та свободу нашого європейського вибору.
Тож юридична освіта підприємців – це головна місія мого життя та основа розбудови українського суспільства, що базуватиметься на правах людини та необмежених можливостей для ЇЇ розвитку та реалізації.

https://www.facebook.com/pannohka

Фотограф: Dmitry Excalibur
https://www.facebook.com/holidaytuse
Візажист: Олена Єлкіна
https://instagram.com/yelkina.a
Прикраси: Бутік «TIORO JEWELS»
https://www.facebook.com/Tiorojewelry
https://instagram.com/tioro.official
Дизайнерські аксесуари від дизайнерки Art Sana для бренду My Scarf
myscarf.com.ua

Дякуємо ТЦ «Глобус» за допомогу в організації фотосесії

Поділитись