Тетяна Васіна

Дизайн за покликом серця

За творчістю дизайнера дитячого одягу Тетяни Васіної ми слідкуємо багато років. Читач пам‘ятає деякі колекції, які були представлені на сторінках журналу, у казкових фотосесіях. Творчість, яка надихає, дизайн, який зачаровує 

Пані Тетяна, Ваша чергова колекція така ж неймовірна, як і в довоєнні часи. Розкажіть про неї.

Ця колекція народилася спонтанно. Ідея прийшла в одну мить. Я, не марнуючи часу, втілила її у вироби. Точно так швидко з’явилася ідея фотосесії й вибір студії. Все склалося як пазл та втілилося на одному диханні. А чудові дівчатка-моделі розкрили цей задум і прикрасили фотосесію своєю грою та харизмою. Для мене ця фотосесія дуже символічна – блакитне небо, космос. Це два світи – минуле та майбутнє. Колекція має назву «Подорож крізь час». 

 Ваш творчий шлях дуже насичений. Як все розпочиналось?

Це було давно. Першу відзнаку я отримала у 2008 році. Потім були яскраві чисельні дефіле, фотокамери, оплески, нагороди…
Веремія, Fashion Awards :Битва дитячих модельних агенцій, фестивалі “Зірка фест”, “Квіти Дитинства”, “Яскрава Країна”, “Дрес-код” у школі  Fashion school define, A’Star Fashion&Melody Show, Vinnytsia fashion week та багато інших заходів, конкурсів. Дійсно цікавий та неповторний шлях. Це шлях моїх мрій. Я вірю, що мрії здійсненні. 

І про що Ви мрієте зараз?

Про мирне життя. Про нові колекції. Про дитячі щирі усмішки в моїх виробах на фото. Про світле, сповнене щастям майбутнє. Мрію, щоб ми всі зібралися на заході та насолоджувались спілкуванням та ділились позитивом нових ідей (посміхається).

У Ваших фотосесіях завжди чарівні образи, які юні українські красуні демонструють казково. Хто цього разу брав участь?

Одна з учасниць – Катя Чмерук. Їй 10 років. Перспективна модель. Мені дуже сподобалась дівчинка. Харизматична та талановита.

Юній Катерині ми також поставили запитання:

Як ти почала співпрацювати з дизайнером Тетяною Васіною?

Я не дуже люблю фотографуватися у пишних бальних сукнях, але більшість дизайнерів на новорічні фотосесії пропонують саме такі варіанти. Тому коли ми з мамою побачили різдвяні ретрообрази Тетяни Васіної, ми відразу в них закохалися і зрозуміли, що це те, що ми шукали. Працювати з Тетяною було дуже цікаво і, зрозуміло, що на цьому наша спільна праця не закінчилася. Мені здається, що Тетяна якось відчуває і створює свої колекції саме для мене (сміється). Коли я захопилася аніме, Тетяна запропонувала фотосесію в цьому стилі, зацікавилася історією Києва – Тетяна робить показ на Андріївському узвозі. І ця нова колекція «Подорож крізь час» також для мене дуже актуальна, бо я подивилася фільм «Марсіанин» і мене тема космосу дуже захопила. Ну і звичайно мені дуже сподобався лук, який для мене створила Тетяна, зачіска, яку зробила візажист Олена та фото від фотографа Богдани.

Як ти стала моделлю та чи збираєшся робити кар’єру моделі?

Як завжди в таких випадках, мене привела на першу фотосесію мама. Мені було 5 років. Мені сподобалось, я почала брати участь у фотосесіях і показах, а потім закінчила модельну школу. Думаю, що в майбутньому я не зможу стати подіумною моделлю, бо я не високого росту, але із задоволенням буду брати участь у фотосесіях. Я багато займаюсь спортом і хочу з ним пов’язати своє майбутнє, тому зможу зніматися в рекламі спортивного одягу.

Ще одна юна красуня поділилася враженнями:

Соломія Полішко, 10 років. Модель, фотомодель.

Як ти почала співпрацювати з дизайнером Тетяною Васіною?

Фотографуватися я полюбляю вже давно. З самого малечку я відвідувала заняття з фотопозування і брала участь в різного роду фотосесіях. Коли отримала пропозицію від Тетяни взяти участь у фотосесії «Подорож крізь час», то одразу зрозуміла, що вона точно не буде банальною. Так почалася наша співпраця. Тетяна, як справжній професіонал, майстерно продумала мій образ до найдрібніших деталей. В стильному образі з нової колекції Тетяни, з чудовою ретро-зачіскою та візажем від майстра Олени у фантастичній та космічній студії, я дійсно ніби перенеслась крізь час, що так професійно передала на фото наш фотограф Богдана. 
Вийшло прекрасно. Думаю, це не остання моя така успішна співпраця з Тетяною Васіною.
Пам‘ятаєш перші кроки в модельній сфері? Як це було? І чи бачиш себе моделлю у майбутньому?
Моя мама мені розповідає, що позую я для фото з народження (посміхається). В 4 роки батьки відвели мене до дитячого професійного продюсерського центру. Там я почала зніматися у професійних фотосесіях. За моїми плечима також успішне закінчення модельних курсів. Ну і, звичайно, велика кількість фотосесій. Фотографуючись, позуючи, я отримую масу задоволення. Це як якийсь такий спосіб мого самовираження. Так, я б хотіла і надалі цим займатись. Мрію стати мега професійною моделлю і знаю, що моя мрія вимагає багато сил, часу, знань та допомоги професіоналів: дизайнерів, фотографів, постановників. Тому я наполегливо працюватиму і вірю, що матиму успіх в цій справі.

Дизайнер одягу та стиліст:
Тетяна Васіна

фотограф:
 Богдана Казначеєва

майстер зачісок та макіяжу:
 Олена Андрєєва

Поділитись