Тетяна Паскалюк. Про родологію

Хто ми є? Ким ми народжуємося та що несемо у цей світ? З яких родових цеглинок будується наше життя і чи можемо ми самостійно змінювати та вдосконалювати архітектуру долі?

На ці питання можна знайти відповідь, занурившись у тему родології. Ми зустрілися з родологом Тетяною Паскалюк для висвітлення та розуміння законів роду, які впливають на долю кожного з нас.

Що таке родологія?

Родологія – це нова наука, яка насправді має дуже глибоке історичне коріння. Це розділ антропології, предметом якого є вивчення розвитку роду. Це вивчення роду як системи, а в кожній системі є свої закони. В системі  родології поєднуються і психологія, і  історія родинотворення, і закони генетики (так званий код ДНК). Просто знати послідовність гілочок свого сімейного дерева не достатньо для того, щоб підтримувати життєздатність, міць та розквіт. Знання – це сила, а вміння використовувати знання та мудрість роду наділяють людину спроможністю вибудовувати своє життя  в гармонії, добробуті, здорових сімейних стосунках та в фізично здоровому тілі. Це в якомусь сенсі формула нашої долі та долі наших дітей. І цю формулу ми можемо коригувати, знаючи важливе про рід. Потрібно усвідомлювати, що людина належить роду, що вона є елементом — складовою роду. На всіх нас має вплив система роду, а ми маємо вплив на майбутнє роду.

Які помилки людини можуть вплинути на долю майбутніх поколінь?

Потрібно розпочати з того, що можна класифікувати як помилки. Це можуть бути сімейні таємниці, такі як незаконно народжені діти, абортовані діти, вигнання з роду  не угодних родичів – наркозалежних, алкоголіків, людей з психічними розладами. Тобто знати, але не визнавати та приховувати це. Подібних таємниць може бути багато. Також до помилок відносяться прокльони. Одне з найсильніших проклять – це прокляття матері. Якщо дитина не угодна матері, то вона не потрібна своєму роду. Рід може відвернутися від цієї дитини та перестати наділяти її силою. Це дуже небезпечно. Також небезпечно, коли діти проклинають своїх батьків. Це може призвести до смерті того, хто проклинає, або того, в чию адресу було надіслано прокляття. Такий негатив може призвести до безпліддя нащадків та навіть до вимирання роду, або ж викликати низку хвороб, які будуть передаватися наступним поколінням. Тобто генетика, як код роду. Це найпоширеніші помилки. 

Як розібратися в таємницях свого роду?

Сімейні таємниці є у всіх. Якщо ви про них не знаєте, то це не означає, що їх немає у вашому роді. Рано чи пізно вони себе проявлять. Зазвичай сімейні таємниці розкриваються у третьому поколінні. За сімейні таємниці відповідають батьки. Наприклад мама з татом вирішили приховати щось від дитини, щоб не травмувати. Це може бути будь-яка таємниця – всиновлена дитина, незаконнонароджена дитина, батько пішов з сім‘ї та створив іншу. У дітей з батьками дуже близькі стосунки й це є блоком для розкриття правди. Бабуся та дідусі з онуками мають вже стосунки через покоління і тому більш відкриті до розкриття таємниці. Такі таємниці для онуків, а тим паче правнуків, мають якусь казкову складову, бо час наділив таємницю загадковістю. Таким чином закон мовчання порушується й таємниця стає відомим фактом роду.

Хто відповідає за силу роду і як віднайти силові потоки?

Всі члени родини та роду мають єдину важливу енергетичну місію – захистити та посилити рід. У кожного роду є берегиня та охоронець. Чоловік завжди є главою родини, а жінка – глава роду. Чоловік несе відповідальність за сім‘ю, а жінка за рід. Це дуже важливо. У кожного роду є захисниця – Регіна. На ній велика відповідальність. Вона очолює рід, але не завжди відчуває сама, що є обраною та має таку силу й таку велику відповідальність. І це обов‘язково жінка. Вік не є показником енергетичної спроможності берегині роду. Регіна (берегиня) може бути як юною, так і вже зрілою. Вона обрана родом і їй надана особлива сила роду. Як виявити силу? В сучасному світі це складніша задача, аніж було до нас і цьому є багато причин, в які ми зараз не будемо занурюватися. Я раджу намалювати сімейне дерево, свої сім поколінь різними кольорами. Окремий колір для слабких здоров’ям, для алко- та наркозалежних, в’язнів, з вродженими фізичними вадами, окремо вдалих, з міцним здоров’ям та довгожителів. Саме останні є силовим потоком, а проблемні є блоком. 

Як впливають на рід аборти?

Ненароджені діти (аборт, замерла вагітність, зірвана) – тема тонка та болюча для багатьох жінок, навколо якої багато сорому, замовчування, каяття, болю, страху. Ми навчені не правильно реагувати на такі випадки. Є два шляхи для самої жінки, як правило. Один – постійний внутрішній дисбаланс, тривога, каяття, другий – швидкий вихід з ситуації у стан замаскованості, штучного відчуття, що нічого не сталося, що все в нормі. Щодо нащадків, як це вплине на рід,  то тут потрібно розуміти, що якщо до вашого народження був у мами аборт, ви можете взяти на себе долю тієї не народженої дитини. У випадку, якщо були аборти після нашого народження, ми можемо мати проблеми в сім‘ї, в нас є постійне враження, що ми на службі – в сім‘ї, на роботі, у друзів. Це тому, що наша душа стає матір‘ю для наших ненароджених братів та сестер, тому що справжня мама не дивиться в їх бік. Потрібно розуміти, що душі ненароджених будуть впливати на рід ще не одне покоління. Дуже важливо розуміти місце в роді. Наприклад, якщо перша дитина народилась після двох абортів, то це не перша дитина у родовому ланцюжку, а третя. Тобто сила в неї третьої дитини. В кожного з нас своє місце і потрібно правильно його вирахувати, щоб  ефективно використовувати силу, яку надає рід.

Як забезпечити силу майбутніх поколінь?

Компенсувати родові порушення та посилити рід, свою родову позицію та родову енергію своїх нащадків, можливо. Перш за все потрібно сконцентровано подумки попросити благословіння у батьків, у роду на втілення своїх планів та досягнення мети. Другим пунктом є просити пробачення у роду за те, що раніше не були у тісному контакті з родом, не приділяли увагу, не контактували, не довіряли. Третім пунктом є подяка роду за життя, за те, що ми маємо на сьогодні. Ця подяка має бути щирою, сердечною. Четвертим пунктом є дія. Розпочинайте діяти – приймати правильні рішення, рухатись.  Пам‘ятайте, що для роду найважливіше, щоб ми були та відчували себе щасливими, щоб цей стан енергетично насичував та генерувався у простір майбутнього.

Ви започаткували курс навчання по родології. Розкажіть про це.

В родологію я прийшла за покликом серця. Так-так, я знаю, що це дуже пафосно звучить (посміхається), але це істина. В якийсь момент я запитала себе – хто Я?, про що Я?, навіщо Я? і що далі.  І щоб зробити крок вперед…, я пішла назад. Я занурилась в родинні історії, потім я створила генеалогічне дерево своєї родини, потім я почала шукати відомості про життя загиблих предків. І знаєте, пройшло вже більш ніж 5 років, а мене й досі надихає та тремтить все всередині, коли знаходжу нові архівні дані про своїх пращурів.

Я поділилася своїм хобі в соціальних мережах і отримала відповідь на те моє запитання: «Що далі?». Я це зрозуміла не одразу. Величезна кількість запитань, що почали надходити від моїх друзів і знайомих, то був перший імпульс. Я усвідомила, яка саме це відповідальність. Тому що, люди мені писали такі глибинні сімейні драми й випадки, що я відчула, що я не можу вже розвернути назад ці знання. Тому що, родологія – це не тільки про сімейне дерево, або дати смерті чи народження. Це розуміння за якими законами розвивається та існує кожен рід. І я почала відповідати. Я хотіла допомогти. А далі чітке усвідомлення, що я зможу допомогти більшій кількості людей через системну і повну подачу інформації. Так народився мій курс «СИЛА РОДУ» Я зупинилася, проаналізувала всі запитання, які отримувала, написала відповіді. Я додала від себе ті практики та подкасти, медитації які, як на мене, мають найсильнішу дію. Доречі, зараз учасниці курсу пропрацьовують ці бонусні практики неймовірно емоційно. Це насправді концентрат інформації, яку я пройшла і пропустила через себе.  Я не “продаю” свій курс. Я усвідомлюю, що на нього прийдуть ті жінки та чоловіки, які готові почути відповіді на свої запитання. Тобто питання вже сформовані. І відповідь надійде неодмінно. Підписуйтесь на мої сторінки, знайомтеся і будемо дружити. Всі курси, що я пишу, анонсую на своїх сторінках. 

https://www.instagram.com/paskaliuk_tatiana/?hl=en

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064688378049

Поділитись