Тетяна Кисельова. Подолати стереотипи та створити світ краси

Іноді ми чуємо фразу «вже пізно». Наша героїня довела на своєму прикладі, що «пізно» не буває, якщо хочеш та робиш.

Тетяно, виховавши чотирьох дітей та відпустивши їх у доросле життя, Ви з домогосподарки, мами та дружини перетворились на бізнес-леді. Таке неочікуване перевтілення. Коли відчули, що вже час, і як все починалось?

Насправді все почалось давно, коли мені було 15 років. Я захоплювалась перукарським мистецтвом і дотик до  волосся викликав бажання створювати привабливі зачіски. Я крутила хімії і ще тоді виникала думка – чому ми можемо його закрутити, а вирівняти – ні. Бо ж така в нас суть – вабить те, чого в нас бракує. Хтось має пряме волосся і мріє про кучері, а хтось – навпаки. Моя мрія навчитись випрямляти волосся здійснилась багато років поспіль. 
В ті часи я відійшла від перукарської справи, бо це почало шкодити моєму здоров’ю, адже хімія тоді була дуже жорсткою та насиченою шкідливими для легень складовими. Іншим життєвим досвідом стала робота з дітьми  у шкільному закладі, а далі – декретна відпустка, яка тривала дуже довго (посміхається). Чотири декретні відпустки одна за одною. У мене  чудові діти і я була дуже щаслива, що ми з чоловіком подарували їм стільки любові, що я поряд, доглядаю, пещу, допомагаю. Але прийшов час і я відчула, що не відкрила повністю свій потенціал. Моєї енергії було забагато. Це сталося тоді, коли моя старша донька пішла на процедуру професійного догляду за волоссям. Це було ламінування. Я її возила на ці процедури, а потім подумала, що я  можу зробити це вдома сама, вивчивши технологію. Я знову захопилась перукарською справою, але це вже було мистецтво нового рівня. Сучасні технології дозволяють перетворити Попелюшку на Принцесу в одну або декілька процедур. Моєю  першою клієнткою стала моя донечка, яка зараз вже має своє омріяне довге волосся, яке до цього роками не могла відростити. Згодом я пішла на інші семінари й почала використовувати нові методи. Мені тоді було 40 років. Я  вклала усі гроші родини в матеріали та навчання. Починала працювати зі своєї кухні та виїздів – до відкриття вже другої студії.
Ця справа подарувала мене дуже багато. Любов до своєї діяльності, неймовірних людей навколо, внутрішню реалізованість та фінансову незалежність! Так що я відкрила новий світ для себе якраз після 40! Тож точно ніколи не буває пізно! Головне – завжди йти за покликом серця.

Під час війни Ви не зупинились, а навпаки набрали обертів та розширили бізнес. Розкажіть про це.

  Я багато подорожувала останні роки, але кожен раз думала про те, що поїхати в подорож, побачити щось нове, отримати нові емоції  – це чудово, але жити… Жити хотіла в Україні. Це моє місце сили та скарбниця душі. З перших днів вторгнення я відчула, що я залишусь в Україні, що моя студія  – це моє життя, яке я хочу продовжувати та масштабувати! HAIRKIS – це вже родина. Як майстрів, так і наших дівчат. В нас особливі відносини з дівчатами – теплі, дружні, щирі. Ми навіть не можемо назвати відвідувачів наших студій клієнтами, бо вони для нас мають статус учасників студійної програми якісного життя волосся. Я людина емоцій та швидких рішень, тому коли випала нагода зробити простір комфортнішим, я миттєво почала діяти. Впевнена, що ми маємо йти далі, і кожен день дякую нашим Збройним Силам за цю можливість! 
Я бачу, які щасливі виходять від нас дівчата. Вони – моє натхнення та мотивація.

Як зараз справи з продуктами догляду? Чи є якісь складнощі в закупівлі?

Звісно, що на початку повномасштабного вторгнення поставки припинились. На щастя, в нас ще залишалось чимало продукції. Завдяки цьому «стратегічному запасу», ми мали змогу працювати. Зараз вже дефіциту немає, поставки відновлені, тож складнощів з наявністю засобів для процедур немає. 

Трохи детальніше про процедури: як, чому та про тривалість ефекту.

В нашій студії такий ТОП послуг – ботокс, кератин, холодне відновлення, лікувальна стрижка, пілінг шкіри голови. Це процедури, які допомагають дівчатам позбутися своїх проблем: себореї (лупи), надмірної жирності шкіри голови, сухості, посіченості кінчиків, пухнастості, неслухняних хвиль, плутаного та скуйовдженого волосся, яке складно розчісувати, електризації тощо. Кожна процедура, до того ж, має ще багато різних складників. Тож ми радимо не обирати їх до того, як прийдете до нас у студію. Адже наші майстри після проведення професіональної діагностики та з урахуванням ваших побажань підбирають саме те, що буде найідеальнішим для вашого стану волосся. 

  • Кератин допомагає вирівняти будь-які хвилі та прибрати пухнастість. Надасть волоссю гладкості та блиску. (Ефект – від 3-х до 8 місяців)
  • Ботокс наповнює волосся, але також може приборкати легкі хвилі та пухнастість. (Ефект – від 2-х до 4-х місяців)
  • Холодне відновлення ідеально допоможе сухому, освітленому та сильно пошкодженому волоссю. (Ефект дуже індивідуальний, залежить від стану волосся) 
  • Лікувальна стрижка – унікальна нова технологія, за допомогою якої ми прибираємо пошкоджене та оновлюємо волосся, але при цьому максимально залишаючи довжину. (Ефект – від 3-х до 7 місяців)
  • Пілінг – це м’яке очищення шкіри голови. Він допомагає покращити кровообіг та стимулює ріст волосся. До того ж бореться з такими проблемами, як лупа, себорейний дерматит, свербіж, надмірне випадіння та жирність.

У чому полягає філософія якісного догляду за волоссям? 

Ми завжди кажемо, що знаємо секретні інгредієнти: наші процедури + гарно підібраний домашній догляд = ідеальне волосся.
Наші послуги гарантують дієву допомогу волоссю, так само, як чистки для обличчя у косметолога. Це те, що ти не можеш зробити вдома сам. А далі достатньо просто підтримувати цей стан за допомогою якісного догляду. Ну і звісно, знаючи певні моменти, можна запобігти щоденному пошкодженню від зовнішніх факторів. Ми завжди ділимось цими секретиками у нас на сторінці. 

Послуга суто жіноча чи унісекс?

У нас немає гендерного розшарування. Всі процедури в «статусі» унісекс. Ви не задоволені станом свого волосся та шкіри голови? Якщо є сумніви, приходьте до нас. 

З якого віку рекомендована та чи інша процедура та для якого стану (типу) волосся?

Якщо вас турбує сухість та посіченість, волосся плутається та обламується, ви не можете відростити бажану довжину, немає блиску та гладкості, ви хочете прибрати хвилі та надмірну пухнастість, якщо часто фарбуєтесь / освітлюєтесь і хочете відновити стан волосся – вам неодмінно потрібно до нас!
Гарячі процедури ми радимо з 18 років, до цього віку – за узгодженням з батьками.
А от холодне відновлення – для будь-якого віку. Це лікування, яке не зашкодить навіть вагітним та жінкам, які годують. 

Якщо є питання у читачів, за якими контактами або адресами  звертатися?

Я завжди готова відповісти на будь-які запитання та допоможу жінкам отримати задоволення від можливості мати волосся їх мрії.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100014955943665

Поділитись