IKSIY, SESTRA, BITZ презентують відео роботу “У мирному Києві”

Відомий уже багатьом трек “У мирному Києві” сьогодні отримав своє візуальне оформлення.

IKSIY, SESTRA, BITZ презентують кліп на пісню “У мирному Києві”, режисером роботи став Савчак Ярослав.

Не дивлячись на те, що дівчата з гурту від початку війни знаходились за кордоном, сама відео робота знімалась саме в столиці.

У відео ви побачите найулюбленіші місця Києва, а ще багато кохання і обіймів. Все саме так, як було у мирному Києві, але тепер ми всі інші і цінуємо кожну зустріч, кожний погляд і кожні обійми по особливому.

“Війна змусила майже половину українців покинути Батьківщину та тимчасово розлучитися зі своїми коханими, друзями, близькими. Прийнявши важке рішення вивезти свою родину за кордон, як і більшість українців, нас переповнювали неймовірний біль та туга за рідною землею, за рідним містом. Одного ранку мені просто дуже захотілося обійняти Київ. Саме в цей момент і була написана пісня  «У мирному Києві». Нашу творчу ідею відразу підтримав саундпродюсер Андрій Ігнатченко (IKSIY). Він створив стильне та водночас ліричне аранжування пісні. Творчий тандем підхопив і Віталій Тано, продюсер реп-гурту BITZ. За його сприяння, учасники гурту доповнили пісню емоційним, патріотичним репом. Так і народився трек «У мирному Києві», який дарує віру, надію на скору зустріч в улюбленому місті, де чекають обійми, сповнені кохання та тепла. І саме це ми намагались передати у нашому відео” – ділиться Інесса, солітска гурту  SESTRA.

Головними героями відео стали батьки Інесси, рідні та близькі дівчат, які давно не бачились, через те, що були за кордоном, а один із героїв кліпу служить в Збройних силах України.

“Вперше, коли Інеса заспівала мені куплет пісні по телефону, я відразу сказала, що ці слова торкнуться серця кожного українця. Взявши до рук саксофон, в мелодії я відтворила почуття які нахлинули на мене, той сум за рідним Києвом. А в відео вже були інші емоції, це був момент щастя, що ми вдома, а поруч близькі і рідні, і наче б то все так як було до війни” – розповідає Аліна, саксофоністка гурту.

Відео вже доступне на нашому YouTube каналі:

Також гурт SESTRA готує нову прем’єру пісні, яку ви почуєте вже 1 жовтня.

Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах:

instagram: @sestra_music_

facebook: @SestraProject

Поділитись