Гурт SESTRA та IKSIY випустили нову пісню “Great People”

Great People: як SESTRA та IKSIY створили гімн сильних та незалежних людей.

Гурт SESTRA радий представити свою нову пісню “Great People”, яка вже зібрала безліч позитивних відгуків від шанувальників гурту. “Great People” – це результат співпраці музичного продюсера Андрія Ігнатченко (IKSIY) та талановитих дівчат з гурту SESTRA.

Ця пісня поєднує в собі сучасне звучання з етнічними мотивами саксофону, що створює глибокий і вражаючий звук, який дійсно зачаровує слухачів. 

У пісні “Great People” ґрунтовний текст допомагає нам нагадати, що ми можемо все, що хочемо, якщо не здаємося і не втрачаємо віру у себе. Слова пісні “Great People” – це поєднання віршів Тараса Шевченка та тексту солістки гурту SESTRA – Інеси Грицаєнко.

“Great People” – це гімн для всіх сильних та мужніх людей, які ніколи не здаються і вірять у свої можливості. А особливо для України, країни, яка відома своїми великими людьми, що зробили свій внесок у всесвітню культуру та науку, а зараз показують всьому світу приклад стійкості та мужності. “Ukraine is the capital of great people” – так звучить рефрен пісні, який є відданою пошаною всім великим і знаменитим українцям.

Ця пісня надихає нас не лише на досягнення власних цілей, але й на те, щоб бути кращими, ніж були вчора. Якщо ви вірите у себе і не здаєтеся, ніщо не стане на вашому шляху до успіху. Тож запаліть свій вогонь в серці, запустіть “Great People” і вперед до досягнення своїх мрій!

 Гурт SESTRA гордий, що представили цю пісню своїм шанувальникам, і з нетерпінням чекають зустрічі з ними на концертах, які відбудуться вже в березні в рамках благодійного туру “From Ukraine”.

Streams: https://song.link/greatepeople

Поділитись