Презентація міжнародного благодійного арт-проєкту «RANA UA»

5 грудня у Києві відбулася презентація міжнародного благодійного арт-проєкту «RANA UA», який покликаний зібрати кошти на будівництво інноваційного реабілітаційного хабу «Захисник» – для військових, які отримали травми, пов’язані з ампутацією. Подію організував Благодійний Фонд «24.02 UKRAINE FOREVER», президенткою якого є Ганна Максимчук – українська журналістка та піарниця, авторка арт-проєкту «RANA UA».
Головна мета заходу – оголосити про початок збору коштів на будівництво хабу на території Макарівського району Київської області та закликати громадськість і іноземні фонди доєднатися задля допомоги українським воїнам, які повертаються з гарячих точок з «новими» тілами.
«Сьогодні наші військові мають 80% відсотків травм, пов’язаних саме з ампутацією кінцівок. Вони потребують пильної уваги з боку не лише держави, а й громадськості загалом. Спілкуючись з воїнами щодня, я дійшла висновку, що їм в першу чергу потрібна робота в умовах «нового тіла», яка допоможе пришвидшити реабілітацію та соціалізуватися, а тим самим хлопці забезпечать себе та свої родини. Саме з цією метою ми і збудуємо наш хаб – справжнє реабілітаційне містечко», – розповідає Ганна Максимчук.

Поділитись