«Пункт обігріву» від Lookinich: слухайте нову прем’єру від учасника зіркової сотні проекту «Співають Всі».

Трек «Буде гріти» чекав свого часу майже рік, і допоміг співакові вийти з депресивного стану.

Lookinich — далеко не початківець в українському шоу-бізнесі. Його професійна музична кар’єра почалась з участі у відомих талант шоу як «Голосу країни». Вже у 2021-му році Lookinich посів почесне місце в журі національного шоу «Співають всі» та зайняв нішу на поп-сцені у якості амбітного виконавця, що не боїться експериментів.

Як і кожного українця, Lookinich’а не обійшла стороною війна, а разом із нею — болюча та непроста переоцінка власних цінностей. «З початком повномасштабного вторгнення, чесно кажучи, було не до музики. Багато майже готових треків були покладені на полицю, на їхнє місце прийшли творча апатія, депресія. Lookinich каже, що довгий час не міг написати щось нове, а найгіршим у цьому стані була відсутність бажання творити — на тлі новин, що висвітлювали події в рідній країні в реальному часі.

«Трек «Буде гріти», який я презентую сьогодні, буквально повернув мені віру в себе. Дав наснаги, якої я так потребував весь останній рік. Я зрозумів, що ми всі зараз як один. І тому якщо я можу щось зробити задля покращення суспільного настрою, не варто відкладати це на потім. Ніхто, жоден окупант чи диктатор у бункері, не зуміє відібрати в нас Україну, нашу мову, українську співочу душу. Власне, ці відчуття я і намагався передати у пісні. Вона створює легкий, розважливий вайб — і допомагає хоч на деякий час розслабитись, закрити очі та зробити такий собі перезапуск. Бо нам зараз як ніколи потрібно багато сил та ресурсів аби продовжувати свою справу — на фронті та в тилу — і наближати спільну перемогу».

«Буде гріти» Lookinich’а сповнена оптимістичного вайбу та транслює важливу думку про те, що попри все у кожного з нас є власна історія — наші спогади та емоції, які здатні зігріти та підтримувати в найважчі моменти життя. Ці спогади, людей, моменти, власне, як і землю, територію, на якій все це відбулось — треба берегти, адже вони безцінні. Саме вони є безперебійним джерелом надії та дарують крила.

https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/3995

Поділитись