Новий трек від SESTRA та IKSIY – “П’яна”: емоційна тема закоханості та розчарування

Сьогодні, 3 травня, гурт SESTRA та саундпродюсер IKSIY (Андрій Ігнатченко) випустили свою нову пісню “П’яна” та відеороботу на неї.

“П’яна” – це пісня про дівчину, яка закохалась не в того хлопця, чесна сповідь про тих, з ким не склалося у житті, але про яких все ще думаєш.

Цей трек – поєднання сучасних елементів електронної музики та витонченого звучання саксофону. Його ритмічні звуки в поєднанні з яскравим вокалом SESTRA створюють потужну енергетику, яка не залишать байдужим нікого. 
Текст пісні дуже відвертий та емоційний, але одночасно сильний та вразливий. Тема закоханості та розчарування, що відображена у пісні, є універсальною та зрозумілою для багатьох слухачів.

Режисер кліпу Владислав Діденко зміг підкреслити це у відеороботі.

SESTRA та IKSIY працювали в тісній співпраці для створення цього динамічного та непередбачуваного треку. Ця співпраця довела, що музика – це справжнє мистецтво поєднувати таланти та створювати щось нове та цікаве.

Прем’єра пісні “П’яна” стала дуже очікуваною серед шанувальників музики SESTRA та IKSIY. І вже зараз її можна послухати на всіх цифрових платформах, включаючи Spotify, Apple Music та YouTube. 

Поділитись