Проєкт «Шануй СВОЄ»: АЗК «ПЕРОН» / Ксенія Богатирьова

Про українських підприємців та бізнес під час війни. Про тих, хто підтримує економіку та займається благодійністю задля перемоги.

Ксенія Богатирьова – власниця регіональної мережі АЗК «ПЕРОН», що в Черкасах одна з них.

Коли заходить розмова про пальне, заправні станції та внесок в розбудову України, ми завжди згадуємо тих, хто в усіх на устах – операторів загальнодержавного масштабу. Але важливу роль відіграють і регіональні мережі, які докладають чимало зусиль для якісного життя українців і спільної мети – перемоги.

Яскравим прикладом є регіональна мережа автозаправних станцій “ПЕРОН” в Черкасах, яка вирізняється високими стандартами якості пального та обслуговування клієнтів.

Особливе місце в мережі займає АЗС, яка є флагманською, оскільки в ній реалізовано нову дизайнерську концепцію в стилістиці залізничного вокзалу індустріальної епохи, розроблену студією дизайну та архітектури Loft Buro, і яка стала історичною-ця заправка відкрилась за декілька днів до повномасштабного вторгнення у лютому 2022р.
З перших днів війни та в період найбільшого дефіциту палива в роздрібних мережах України, регіональна мережа заправних станцій «ПЕРОН» завжди мала паливо, що безперебійно рятувало всі життєво критичні необхідні критичні інфраструктури міста та громадян не лише Черкас і області, а ще й давало можливість продовжувати рухатися всім тим, кого війна змусила покинути рідні домівки.

Однією з важливих складових діяльності компанії в період війни є благодійсть. Керівництво компанії надає пальне ЗСУ та волонтерським організаціям, забезпечує транспортними послугами військові підрозділи, фінансує закупівлю необхідного інвентаря для наших захисників у формі транспорту, захисного спорядження, генераторів, продуктів харчування та медичних комплектів.

Головною та невід’ємною частиною бізнес-стратегії компанії, якій належить мережа АЗК «ПЕРОН», є корпоративна соціальна відповідальність. Тут працюють з любов’ю, повагою та шанобливим ставленням до клієнтів, прагненням, в цей складний час для нашої країни, підтримати мешканців черкаської громади помірним рівнем цін на високоякісне імпортне пальне та широким асортиментом товарів різного споживчого сегменту у магазинах і кафе на кожної АЗК. Про те, що це правильний шлях у розвитку цього бізнесу на благо економіки країни, свідчить велика кількість задоволених клієнтів.

Сьогодні команда АЗК «ПЕРОН»,- зазначає пані Ксенія, – продовжує боротись на енергетичному фронті. Ми працююємо на повну потужність і кожного дня забезпечуємо можливість для руху вперед, з новими силами, виправдовуючи довіру покупців мережі, зігріваючи їх теплотою своїх сердець».

І напевне, важливою складовою успіху компанії є команда однодумців.

“Я щиро дякую кожному в моїй команді за їхній внесок в спільну справу, – резюмує Ксенія Богатирьова.- Я пишаюсь кожним працівником, не залежно від його відповідальності в компанії, за його самовіддану працю. Моя команда – це надійна опора та підтримка на шляху до нашої спільної перемоги. Тримаємося разом і залишаємося сильними”.

То ж, якщо ваш маршрут пролягає через місто Черкаси, зупиніться на одній із АЗК «ПЕРОН», щоб заправити своє авто якісним пальним і відчути доброзичливу та турботливу атмосферу, яка надихає на мирний та душевний настрій.

До зустрічі в Черкасах.
АЗК «ПЕРОН» – разом до перемоги!

https://peron.com.ua
https://instagram.com/peron_azs.ukraine
https://www.facebook.com/azk.peron
https://www.instagram.com/p

Поділитись