Ольга Марцинко  (Дядюх). «Генерал» інформаційного фронту

Генеральний директор «33 каналу» Ольга Марцинко поєднує управлінську діяльність з благодійними проєктами та роботою на інформаційному фронті. Військовий журналіст, разом із добровольчим підрозділом Сухопутних військ ЗСУ «Карпатська січ» виконувала бойові завдання на передовій

Бізнес та війна. Два абсолютно різні світи. Як вдається поєднувати навантаження на роботі з активною волонтерською діяльністю?
 
З початком війни на «33 канал» і всі медіа загалом лягла велика відповідальність. Запеклі бої розпочалися в інформаційному просторі і нашій команді довелося прийняти багато викликів. Ні на день ми не припиняли ефірне мовлення, стали учасниками Всеукраїнського марафону та виробляли власний продукт. Паралельно з основною роботою я із колегами допомагали організовувати збори, долучалися до благодійних ініціатив і, звісно, працювали на передовій. Як вдається поєднувати і витримувати навантаження? А я не бачу перепон, тільки ціль ‒ перемога! Решта ‒ просто засоби, якими вона здобувається.
 
Як змінились пріоритети та світогляд за ці жорсткі півтора роки?
 
Змінилося абсолютно все! Світогляд, пріоритети, завдання і мета.
Те, що раніше здавалося важливим, тепер майже не має значення, натомість почала цінувати звичайні речі. Щодня дякую Богу за свою родину, колектив, можливість працювати, допомагати, творити, вчитися, втілювати проєкти і просто жити.

Як працює команда в умовах воєнного стану? Чи змінився колектив?
 
Команда з перших днів війни і донині працює у посиленому режимі. Ми нікого не звільнили. Звісно, хтось виїхав, хтось служить, однак прийшли і нові люди, з’явилися нові проєкти, перейшли на інший формат. Відкрили дитячу телевізійну школу, де виховуємо медіа нового покоління.   
 

Хто підтримує у волонтерській діяльності?
 
Насправді партнерів дуже багато, так само як і благодійних проєктів. Співпрацюю з українськими та міжнародними фондами, громадськими організаціями, волонтерськими об’єднаннями.  Увесь ресурс, який маю, намагаюся використати для благодійності і залучити якомога більше однодумців. Однак найбільша моя опора, звісно, 33 media. Завдяки відданості та підтримці колег вдається реалізовувати надзвичайно важливі та корисні проєкти. Я пишаюся, що маю таку команду. Це моя гордість та підтримка!
 
Як відновлюєтесь, коли відчуваєте, що на межі виснаження?
 
У мене немає часу думати про виснаження, тому що постійно чимось наповнююся. Я не забиваю голову дурницями, а завжди рухаюся вперед.  Коли є час для відпочинку, хоч його і небагато, спілкуюся з батьками, готую, читаю, однак найчастіше шукаю нові можливості для розвитку і самореалізації.
 
Що, на Ваш погляд, є складовими мирного життя? Які основи у суспільстві мають домінувати, щоб не було історичних повторів – таких, як геноцид та війна? 
 
Глобальне питання, але якщо узагальнити ‒ у суспільстві має бути толерантність, повага один до одного. А по великому рахунку, ми забуваємо про Бога і його заповіді. Все давно сказано і прописано за нас, усі відповіді в Біблії.
 

Ваш особистий щоденний must do останні півтора роки? Побажання читачам.
 
Знайдіть себе! Працюйте, вчіться, розвивайтеся, допомагайте… робіть максимум і не зациклюйтеся на проблемах. Займіть себе корисною справою і побачите, як часу на депресії та проблеми просто не залишиться.

Поділитись