Проєкт «Шануй СВОЄ»: Бренд «ОК» / Ольга Краснополова

Про українських підприємців та бізнес під час війни. Про тих, хто підтримує економіку та займається благодійністю задля перемоги.

Ольга Краснополова – шеф-кухар, волонтерка, членкиня Асоціації Шеф-кухарів України, власниця Кулінарної студії “ОК”. Є організатором різноманітних кулінарних проєктів, в тому числі та благодійних.

Ольга в професії вже 15 років. Вона цілеспрямовано і безупинно розширює свої професійні горизонти. Постійні замовники надсилають слова подяки та радять друзям гостинний сервіс та професійний підхід команди бренду «ОК».

Бренд «ОК» з перших днів війни зайняв позиції кулінарного фронту Сумщини. Кухарі студії щодня забезпечують воїнів ЗСУ смачними обідами, сухпайками, десертами, підтримують їх задля перемоги!

Ольга каже:
«У професії я з 2007 року. А саме підприємницька діяльність розпочалася в Сумах у 2013 році. Тоді я з партнером мала свій ресторан та згодом обрала шлях з особистим брендом і у 2017 році народилася Кулінарна Студія «ОК». Ось вже 5 років із моєю командою ми працюємо на одному подиху. У період пандемії був вирішальний момент у моїй діяльності. Тоді, у 2020 році я завершила стажування у Дніпрі та стояла перед вибором: продовжувати професійний шлях шефом у чужому закладі чи повернутися до свого «ОК» та зробити те, що оцінять та полюблять сумчани. Вибір був очевидним. Я приїхала в Суми, за кілька днів створила меню, придбала з існуючого асортименту коробки і ми стартували з фуд-боксами, мобільними фуршетами, гастродошками. Коли розпочались карантинні обмеження, наша діяльність стала в нагоді сумчанам, а згодом і киянам. Ми не мали на меті створити чергову доставку страв, нашим завданням було донести до людей культуру та стиль їжі у форматі мобільного фуршету та банкету. Тепер – ми один з найвідоміших брендів, щодо кейтерингу.»

https://www.instagram.com/p/CjYbTqXtIFD/?igshid=ZjA0NjI3M2I
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004015276920

Поділитись