Олена Надточей 

Жіноче здоров’я – здоров’я всієї нації. Догляд за здоров’ям жіночих статевих органів є запорукою збереження репродуктивної якості як самої жінки, так і її майбутніх дітей, а естетична складова надає їй впевненості та є запорукою збереження жіночої енергії.

Сьогодні ми поговоримо з лікарем гінекологом про плазмотерапію, яка зарекомендувала себе як метод усунення багатьох жіночих проблем. 

За останній рік майже всі сфери в Україні зазнали змін, змінилося й життя українців. Які зміни відбулися в Вашому житті?

За останній рік моє життя кардинально змінилось. Ще в березні минулого року відправивши маленького сина закордон, я повернулася в своє рідне місто, очолила пологове відділення й вела прийом в своїй клініці, де  залишилось лише декілька людей.
Ми не знали що буде завтра, але були впевнені в тому, що потрібно працювати, розвиватися і наближати перемогу, чим і займаємся по сьогодні.

Розкажіть про плазмотерапію та лазер СО2. Яка їхня роль в гінекології?

Плазмотерапія – це метод проводення ін’єкції плазми в слизову та шкіру зовнішніх статевих органів. Плазмотерапія покращує кровообіг,стимулює синтез колагену та еластину, завдяки чому ми отримуємо ліфтинг тканин. Цей метод ідеально підходить жінкам з віковими змінами, тим кого турбує сухість, печія, свербіж пов’язаний з атрофічними змінами.


Для цього методу беруть кров пацієнта, центрифугують і отримують плазму, яку і використовують для маніпуляцій.
Плазмотерапія по певній методиці може мати густу консистенцію і її використовують, як і філери для збільшення об’єму деяких ділянок.
Серед апаратних методик найкраще зарекомендували себе лазери СО2. Це ма  ніпуляція з надпотужними ефектом:

  • Ідеально підтягує опущення передньої та задньої стінки І ступеню;
  • Усуває гіперпігментацію;
  • Має ефект підтягнутості та “омолодження”зовнішніх статевих органів та піхви;
  • Бореться з стресовим нетриманням сечі легкої форми;
  • Покращує сексуальні відчуття;
  • Як завершальний етап лікування після вагінальної  хірургії.

Цей метод застосовує в своїй практиці лише досвідчений лікар, який знає нюанси налаштування апарату і відбирає саме тих пацієнтів, яким даний метод буде ефективним.

Що Ви можете порадити жінкам, які на шляху усвідомлення гінекологічної або інтимної проблеми, пов‘язаної з гінекологією?

Я бажаю жінкам набратися сміливості, прийти на консультацію і за короткий проміжок часу вирішити свою проблему і більше ніколи про неї не згадувати. В наш час сучасних технологій можливо вирішити абсолютно всі делікатні жіночі проблеми, чим я з радістю допоможу.

Надточей Олена Миколаївна 
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, оперуючий гінеколог, спеціаліст з ультразвукової діагностики та естетичної гінекології.
Засновник та директор медичного центру «А-Медікал». 
Член асоціації лікарів України.

Тел. +38097 539 52 50 
A23medical@gmail.com

Поділитись