Проєкт «Шануй СВОЄ»: весільний салон «Оксана» / Оксана Хроленко

Про українських підприємців та бізнес під час війни. Про тих, хто підтримує економіку та займається благодійністю задля перемоги.

Оксана Хроленко – власниця весільного салону «Оксана» у Сумах. З першого дня війни допомагає у благодійних проєктах і продовжує вести власну справу, даруючи молодятам радість попри далеко нерадісні реалії сьогодення.

В її салоні панує атмосфера затишку та комфорту, а для нареченої створені всі умови, щоб процес обрання сукні був щасливим і радісним спогадом, який закарбовується в пам’яті на все життя.

Широкий асортимент дозволяє підібрати особливий образ і для найвибагливіших гостей весілля. В салоні “Оксана” вам запропонують колекцію вечірніх суконь, які виділятимуть вас серед гостей своєю вишуканістю та стилем. Не забули і про найменших гостей свята. Яскраві дитячі костюми будуть зручними та відповідатиму сучасним тенденціям в дитячій моді.

«Також маємо послугу індивідуального пошиття. Цей підхід дає можливість реалізувати ваші побажання та врахувати особливість кожної деталі вашого образу. У роботі керуємося принципом — сукня має бути не тільки красива, але й зручна», — говорить Оксана.

Фінальним етапом є підбір необхідних аксесуарів, які органічно поєднуються з обраним образом, придають йому оригінальності.

«Попри війну, українці одружуються, будують сім’ї. Я щаслива, що маю змогу своїм бізнесом допомагати їм у цьому. Моя робота мене зараз дуже підтримує, бо у ній я бачу щасливе закохане майбутнє України», — підсумовує Оксана.

https://instagram.com/oksiwedding

Поділитись