Оксана Кукалова.  Експерт краси 

Українська бізнес-леді в Сполучених Штатах Америки. Засновниця та директорка бренду #Proesthetician. Амбасадорка краси та Beauty Expert нового покоління.
Ліцензований, з вищим рівнем освіти та кваліфікації фахівець у сфері косметології з багаторічним досвідом роботи на американському ринку. Отримала нагороду як найуспішніша Українська Business Woman в США 2023 за версією Cosmo Lady Awards 2023.

Оксано, розкажіть про перші кроки в бізнесі за океаном. Як розпочинали та що долали?

Перші кроки – бажання мати гарну шкіру та милуватися нею не лише в дзеркалі, а й навколо.  Це жага мати можливість виглядати завжди гарно, навіть без косметики. Моя шкіра була не ідеальною. Колись мала проблемну шкіру та боролася з акне. Тому я вирішила вступити в американський інститут косметології, де я навчалася успішно та закінчила з відзнакою. Я ніколи не припиняла навчатися, брала додаткові курси, семінари, відвідувала різні демо-процедури, кваліфікувалася на різні міжнародні косметологічні бренди, з якими починала працювати. Здавала іспит на косметолога в штаті Іллінойс, щоб отримати ліцензію. Отримавши ліцензію та страховку, я почала працювати в США соло-косметологом. Згодом відкрила свою студію краси та зібрала найкращу команду.

Ви отримали ліцензію в Америці. Це вдається далеко не кожному. Довгий шлях долали? Які етапи кваліфікації проходили?

Потрібно любити свою роботу, тоді все приносить задоволення.  Рекомендую усім вивчати іноземну мову, саме завдяки тому що я її знала, мені легко було навчатися та легко було здати іспит. Я дуже люблю вчитися, тому складнощів з отриманням ліцензії у мене не виникло. Я відкрила свою студію краси. За три роки роботи я брала участь у різних семінарах, паралельно закінчувала ще акамедію DMK, яка надала мені звання Paramedical Skin Revision Therapist. Я офіційний представник найкращої у світі французької косметики Bioligique Recherche та американської космецевтики ДМК. У нас можна підібрати догляд для обличчя, тіла та волосся.

Розкажіть про свій бренд. В чому його унікальність? 

Коли я створювала @proesthetician, то хотіла, щоб люди приходили в місце, де створений затишок, де кожна деталь важлива, де є дійсно гідний та якісний сервіс в США. Бренд PROESTHETICIAN унікальний, тому що я зібрала команду професіоналів, які люблять свою роботу та завжди розвиваються. Люди виходять від нас щасливі, а задоволений клієнт – це успішний бізнес. Вміти  слухати клієнта є сильною стороною нашої команди. 

Хто Ваші клієнти?

Серед наших клієнтів українці та американці. Але насамперед наші клієнти – це люди, які шукають якісне обслуговування та якісну професійну косметику, яку можна використовувати і вдома. Це ті, хто бажає бачити результат. Мені приємно, що я працюю тільки з найкращими брендами. 

Ваші ТОП-процедури краси?

Ми є клінікою DMK, а це лікувальна ферментотерапія.
DMK-ферментотерапія – це використання природних каталізаторів (ферментів) в косметично-лікувальних цілях. Натуральні ферменти Danne очищують поверхню дерми від відмерлих клітин та токсинів, відкривають шлях кисню до клітин шкіри, стимулюють вироблення власного колагену та еластину, а також забезпечують шкіру вітамінами, мінералами, амінокислотами, зміцнюють судини. 
Однією з найкращих процедур є StemZyme. Це інноваційна технологія з залученням сили  стовбурових клітин. Ефект омолодження – до мінус 20-ти років. Результати вас здивують. Саме тому ми працюємо з космецевтикою DMK.
Також ми є офіційною клінікою Biologique Recherche – це всесвітньо відомий французький косметичний бренд, який на ринку вже більше 40 років і за цей час встиг набути статусу культового. Сотні згадок зарубіжних знаменитостей про засоби догляду за шкірою в своїх інтерв’ю, статті спеціалізованих видань раз по раз доводять нам ефективність формул BR. Висока прихильність до інновацій і постійне прагнення до досконалості дозволило лабораторії BR розробити передові продукти для догляду за нашою шкірою. Домашній догляд Biologique Recherche вибирають зірки шоу-бізнесу та політики. Наприклад, Мадонна, Ніколь Кідман, Бред Пітт та інші.
Також ви можите скористатися послугами у нас в клініці: чистки, пілінги, ендосфера, лазерне видалення волосся, нарощення вій, оформлення та фарбування вій, ламінація вій, професійний макіяж.


 Що для Вас визнання?

Дуже приємно працювати з клієнтами та чути, що люди приїхали з іншого штату в мою клініку, щоб саме я попрацювала з їхньою шкірою. Насправді, дуже важливо, коли люди кажуть, що вдячні мені, бо я змінила їхню шкіру, а це змінило і їхнє життя. Вони стають впевненішими, коли дивляться в дзеркало.  Особливо цінно чути це від людей, які проходять історію акне.  Якщо я допомогла собі, то зможу це зробити і для тих, кому це необхідно.

https://instagram.com/oksana_kukalova?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

 #interview #ОксанаКукалова #Оксана #Кукалова #Oksana #Kukalova #OksanaKukalova #Експерткраси #beautyexpert #beautyindustry #BiologiqueRecherche #BiologiqueRechercheambassador #ДМК #chicago #ukraine #Proesthetician #ProestheticianChicago #beautyindustry #cosmolady #cosmoladyawards2023 #businesslady #covergirl #coverstory #celebrity

Поділитись