Оксана Корольчук. Прикладна кінезіологія. Що це?

Щодня тисячі людей стикаються з проблемами болю в спині, суглобах, скаржаться на головний біль, але бояться відвідувати лікарів, адже не хочуть приймати безліч пігулок. Саме з такими проблемами люди приходять до  Оксани  Корольчук, прикладного кінезіолога, який допомагає позбавитись подібних неприємностей

Кінезіологія – відносно нова сходинка сучасних іновацій. Розкажіть про цей напрямок?

Прикладна кінезіологія – це напрямок у медицині, який розглядає організм людини як цілісну структуру, де всі органи та системи злагоджено працюють одне з одним. Це наука про рух у всіх його проявах: механічному, хімічному, енергоінформаційному. Беручи до уваги, що наш мозок – найефективніша складова, яка з величезною швидкістю надсилає, за допомогою  імпульсів, інформацію у всі ділянки життєдайної системи. Це дає можливість спілкуватись з нашим тілом та внутрішніми процесами, що відбуваються всередині нас.
В основі методів прикладної кінезіології лежать принципи, які пояснюють, що дисфункція через нервову систему пов’язана з тонусом скелетних м’язів, які при неправильному або надмірному фізичному навантаженні, нестачі або надлишку мікроелементів, захворюванні внутрішніх органів, перенапруженні нервової системи, неправильної роботи меридіанів або ж збоєм роботи інших систем,  стають слабкими. Цим вони показують погіршення фізичного здоров’я та психоемоційного стану.

В прикладній кінезіології основним діагностичним тестом, вважається мануально-м’язове тестування, яке дає можливість біологічно зворотного зв’язку з тілом. Відбувається своєрідна «розмова», адже тестуючи м’яз, перевіряється робота певного внутрішнього органу. Тест допомагає виявити структурні, обмінні та психоемоційні порушення, встановити основні дизбаланси та причини захворювання, зрозуміти що необхідно для відновлення нормальної роботи механізму людини. 
В організмі існують певні м’язові ланцюжки, які тісно пов’язані між собою нервами, судинами, внутрішніми органами. Будь-які функціональні зміни з боку складових цих ланцюгів призводять до порушення функціональної взаємодії органів і тканин організму в цілому. Функціональні порушення – це порушення частоти, напрямку, амплітуди руху ендоритму, складових тканин. Якщо не відновити такі порушення, то надалі це призводить до зриву компенсаторних механізмів організму й розвитку захворювання, адже наші кісткові м’язи мають величезну кількість рефлекторних впливів з боку інших органів та систем.

Які проблеми можна вирішити за допомогою прикладної кінезіології?

Найчастіші звернення пацієнтів – це прояви болю, або систематичного відчуття дискомфорту. Прикладна кінезіологія  дозволяє точно (спираючись, навіть, на доказову медицину), а значить й ефективно, визначити місце первинного ураження, нормалізувати функцію ослабленого (гіпотонічного) м’яза, усунути дисбаланс внутрішнього органу, ліквідувати біль, не застосовуючи при цьому знеболюючих препаратів. Людині марно лікувати захворювання без визначення першопричини. А їх доволі багато, таких як механічні, побутові, спортивні травми, нестача вітамінів та мінералів або ж надлишок. Також  впливає психоемоційна система та ще багато іншого, а протипоказань до кінезіології не існує.

Чи має бути у спеціаліста медична освіта? 

Не можна плутати роботу прикладного кінезіолога та лікаря чи психотерапевта.
Прикладна кінезіалогія – це альтернативна медицина, яка працює чудово в парі та доповнює роботу терапевта, психотерапевта, психолога, гомеопата, хірурга по реабілітації… Прикладний кінезіолог –  допоміжний спеціаліст, що вмикає рефлекс можливості м’язу на рівні фізіологічних процесів, нормалізує  рефлекси що супутні якомусь психологічному порушенні. Це потужна робота для сприяння на самовідновлення людського організму. Таким чином – ми прискорюємо та удосконалюємо роботу спеціалізованих фахівців.
В будь-якому разі якщо людина займається лікуванням, в неї має бути розуміння загальної анатомії, фізіології, біомеханіки. Це рівень гарного масажиста. Прикладний кінезіолог може мати початкову медичну освіту на початкових та середніх рівнях. Прикладна кінезіологія дуже глибока наука. Чудово коли прикладний кінезіолог є професійним лікарем, так як в прикладній кінезіології є рівень підбору медичних препаратів. Якщо ж кінезіолог немає медичної освіти, тоді він пркладний кінезіолог має право давати рекомендації лише щодо підбору та вживання біологічно-активних  добавок – бадів, які не вирішують питання медичних препаратів але дають наближений результат.
Сьогодні багато людей з чудовими професіями знаходяться за кордоном і медичні знання потребують підтвердження диплому – це звичайно багато часу і не один рік перебування. 

Які випадки успіху у Вас були?

Абсолютно всі мої випадки були успішними, адже кожен проведений сеанс терапії, лише, позитивно впливає на організм, так як знімаються та опрацьовуються блоки / тригерні зони, емоційна система, запускаються рефлекторні процеси систем внутрішніх органів. Кожен наступний сеанс – це нова, позитивна сходинка в роботі безцінного організму людини. 
Системне відвідування (певна періодичність) – підтримує набутий результат. Системне відвідування в парі з відповідним фахівцем – призводить до неймовірно швидких  результатів що відновлюють та вмикають системи самозцілення з середини.


 
 
Оксана Корольчук
Прикладний кінезіолог

Допоможу Вам при:
·       головних, спинних та поперикових болях
·       зміщенні хребців, дисків, крикжу, куприку
·       болісних відчуттях у суглобах
·       корекції постави
·       спортивних травмах
·       надмірній вазі
·       порушенні психоемоційної системи

За номером телефону:
Telegram, Whatsapp:  + 34 643 664 215  

https://instagram.com/health.oksana?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

Поділитись