Мрії Марії Дегтяр

Українська юна красуня Марія Дегтяр, як і більшість наших українських громадян, вірить в переможне квітуче майбутнє рідної країни. Вона продовжує навчання та робить перші впевнені кроки в модельному бізнесі

Маріє, ти неперевершено позувала в фотосесії, яку ми зараз демонструємо читачам. Розкажи про цей досвід. Які емоції отримувала від процесу? Як працювалося з командою?

Команда працювала у складі – я, як модель, фотограф і мама, яка мене супроводжувала і допомагала при зміні образів. Спочатку було трохи складно й незвично, але дуже швидко занурилась в знімальний процес.

Розкажи про образи. 

Образи були різні, які на нашу думку підходили по погоді, за місцем зйомок. Дівчина в парку в стилі casual, дівчина в українському вбранні, дитина війни – такі образи ми створили. Одяг обрали з власної колекції, тому що хотілось передати свій стиль, свої почуття. Зйомки проходили в жовтні 2022 – в ботанічному саду, на виставці пошкодженої російської військової техніки, виставленій на вул. Лаврській та біля Жовтневого Палацу. Плащ мілітарі мама взяла незаплановано, а вже в процесі – біля ворожої  техніки – ми його вирішили одягти.

В тебе дуже глибокий та виразний погляд. Як то кажуть «очей не відірвати». Це гра чи твій звичний вираз?

Думаю, гра для фотосесії завжди потрібно. Глядача завжди приваблює щось цікаве, від чого очей не відведеш. Мій погляд тоді, в той момент і в тому місці – це моє відчуття саме того життєвого моменту, в якому я перебувала під час фотосесії.

Про жіночу солідарність. Як вважаєш, мама є твоїм союзником? Ти можеш з нею поділитися найсердечнішим?

Я точно можу поділитися всім зі своєю мамою. Я знаю, що вона ніколи не засудить й завжди підтримає мене. Вона мій найкращий друг і союзник. 

Ким ти бачиш себе у дорослому житті?

Моделлю. Сподіваюсь, що в майбутньому мене будуть запрошувати на покази відомих і цікавих брендів, що я буду знайома з багатьма талановитими людьми. Мені цікавий світ моди – покази, різні образи. Вабить потрапити в те коло й бути в тій атмосфері й серед тих людей, які створюють світову моду.

Які в тебе хобі та захоплення?

Моє хобі – це плавання. Я займаюся плавання майже 7 років. Навіть брала участь у змаганнях по плаванню та зайняла друге місце. Займатися професійно цим не хочу, тому одних змагань мені вистачило. Плаваю для задоволення і для  здоров‘я. Ще я займалась грою на фортепіано, співала. Займаюсь додатково англійською мовою. В мене добре виходить і я вже багато розумію і навіть можу спілкуватися англійською.

Про що мрієш?

Мрію про те, щоб війна в Україні закінчилась. Щоб Україна перемогла і щоб ми поїхали з батьками подорожувати різними мальовничими містами.

Фото: Леонід Найдюк
(Leonid Naidiouk)
@leonid.n_ukraine

Стиліст: Дегтяр Наталя
(Dehtiar Natalya)
Facebook: Natalya Dehtiar

Поділитись