MOROZOVA

Наталія Морозова ‒ українська естрадна артистка вокального жанру, актриса кіно, режисер інноваційних проєктів шоу-індустрії, громадський діяч та благодійник. Це коротка нотатка з Вікіпедії про нашу героїню. Про неї знають в світі. Вона могла б скорити світ, але залишилась в Україні в той час, коли всі казали втікати і шукати щастя за кордоном. Який може бути шоу-бізнес під обстрілами. Треба рятуватися та вижити.  Але вона вирішила співати далі в рідній Україні, рідне українське.

Наталко, розкажіть про те, як творчість допомагає подолати страх, перешкоди, встояти та не зламатися.

Ми живемо в дуже непростий час, коли від новин постійно виникає страх, що буде завтра. Але, щоби не впадати в депресію, я просто працюю у різних напрямах. У мене є кілька команд, за які я несу відповідальність. Своє життя та час я присвячую не тільки творчості, коли потрібно постійно записувати пісні, давати інтерв’ю, знімати фотосесії та кліпи, їздити на гастролі та виступати. Для багатьох стане несподіванкою, що я протягом багатьох років є художнім керівником танцювальної студії М44 для дітей. Ця постійна робота допомагає мені подолати всі свої  внутрішні страхи та тримати себе в тонусі.

Що змінилось в репертуарі?

Пісні стали емоційнішими та серйознішими, а тексти стали ще глибшими та душевнішими. На сьогодні я просто хочу співати усім серцем та душею. За останні півтора роки я випустила 5 релізів, це треки з різним настроєм, від патріотичних до соціальних, а також легкі пісні, що мають на  меті розважити слухача та відволікти від проблем. Життя триває і ми маємо продовжувати його жити і відчувати різні емоційні стани. На кожен емоційний стан ‒ різний репертуар.

Яка пісня є Вашою берегинею?

Це пісня “Віра, Надія, Любов”. Вона народилася в тяжкий період для нашої країни і несе в собі великий дух незламності та світла. Це пісня про трьох берегинь-покровительок, які приведуть нас до Перемоги. Вона дуже пронизлива та особлива. Замість тисячі слів просто дуже раджу подивитися кліп на моєму офіційному YouTube-каналі.  

Про останню пісню. Як вона народилась? Про що вона?

Назва останньої пісні, яку я записала, “Хандра”. Її автором став мій друг і дуже талановитий музикант Дмитро Цепердюк (гурт Dazzle Dreams). Ця пісня дуже магічна і стане близькою для всіх, особливо восени. Нещодавно ми зняли музичне відео на неї. Дивувати шанувальників будемо дуже крутими локаціями, що вразять всіх без винятку. Прем’єра запланована на середину листопада.

Хто в цей час поряд? Хто підтримує та надихає?

Зі мною завжди моя сім’я, мама, родичі та найближчі друзі. Вони поруч зі мною, незалежно від будь-яких обставин. Я завжди можу на них розраховувати, а вони ‒  на мене. Це саме ті люди, з якими я ділюся радістю і горем, вони мене надихають та підтримують. Це мій найцінніший скарб. Такі відносини будуються не один десяток років, але вони того варті. В цей важкий час, як би це прикро не звучало, багато людей покинули коло мого близького оточення, наче їх ніколи і не було в моєму житті. Але найближчі та найрідніші залишилися поруч.

Всі ми маємо планувати майбутнє, навіть всупереч обставинам. Як плануєте зустрічати Новий рік? Готуєте щось цікаве для слухачів?

Наразі я не готую великих планів, але Новий рік є одним із моїх улюблених свят і я мрію його зустріти разом з дорогими мені людьми в мирній Україні. Звісно, будуть подарунки. Я планую провести концерт та подарувати нові пісні своїм слухачам.

Поділитись