LOOKINICH випустив «Love Song (Alex & Zhenya)» — особливу пісню-маніфест всіх закоханих пар.

Українці дивують весь світ не тільки своєю відвагою на полі бою, а й національною стійкістю. Навіть війна не стає перешкодою створенню нових сімей. Згідно зі статистичними даними, опублікованими на сайті Опендатабот, в перший рік повномасштабного вторгнення Росії в Україну було зареєстровано більше шлюбів, ніж торік (222890 шлюбів у 2022-му році проти 214013 шлюбів у 2021-му).

Цю тенденцію помітив і LOOKINICH, відзначивши, що навіть в його колі спілкуванні шлюбів побільшало. Одна конкретна історія кохання його близьких друзів настільки надихнула артиста, що він вирішив зробити на їхнє весілля особливий подарунок — і передати своє захоплення українцями в цілому. В колаборації з постійним співавтором Євгеном Руконятовим вони створили пісню «Love Song (Alex & Zhenya)» — це одночасно присвята і друзям, і всім тим молодятам, які вирішують укласти шлюб і бути разом, попри всі перешкоди та жахи війни.

Як справжній весільний подарунок, «Love Song (Alex & Zhenya)» буде вперше презентований наживо 28 вересня, на весільній церемонії героїв треку. Їхні імена закарбовані в назві пісні, а щасливі обличчя — зображені на офіційній обкладинці синглу, створеній українським художником. Закарбувавши таким чином в історії одну велику історію кохання, LOOKINICH сподівається, що трек надихне інших його слухачів не чекати слушного моменту, діяти просто зараз і не відкладати покликання свого серця на потім.

LOOKINICH: «Ця пісня на 100% резонує з моїм романтичним осіннім настроєм. Мій незмінний співавтор Євгеній Руконятов як завжди зміг все тонко відчути та передати в прекрасних словах, покладених на музику. Це, мабуть, один з найособливіших та найконцептуальніших треків, які я створював. Сьогодні святкують весілля мої дуже близькі друзі, які означають для мене цілий світ. Цей трек — мій особистий подарунок для них, який дуже ретельно готувався та планувався. «Love Song (Alex & Zhenya)» — це присвята не тільки друзям, я хочу, щоби трек сприймався як маніфест всіх нових українських сімей, які обирають бути разом, жити в коханні та злагоді, долати разом перешкоди та стійко проходити всі випробування долі. Дух українства — незламний, його неможливо знищити, тому я впевнений, що українці скоро виженуть окупантів зі своєї землі, продовжуватимуть жити та процвітати, продовжувати наш великий неймовірний рід».

Виконавець : LOOKINICH
Автор музики та слів : Руконятов Євген Вікторович

Відео на YouTube:

Загальне посилання на основні цифрові платформи де розміщений трек:  https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/5038/ 

Поділитись