Лілія Олійник

Титулована красуня, бізнес леді, благодійниця, лауреат Cosmo Lady Awards 2017, Ambassador Cosmo Lady Awards 2021, обличчя двох обкладинок Cosmo Lady. Лілія активно підтримує благодійні ініціативи нашої спільноти та намагається бути прикладом для всіх, хто пильно слідкує за лідерами 


Лілія, Ви лідер і цього не приховати. А чи завжди було так? Коли лідерські риси розкрились оточуючим?

Не дуже впевнена, що я лідер від природи, скоріш за все – за обставинами. З дитинства занадто соромʼязлива, але в різних ситуаціях завжди дію рішуче і легко беру на себе відповідальність. І в своєму власному бізнесі, і в сімʼї, коли ти виховуєш 4 дітей одна, інших варіантів просто не залишається. Взагалі, життя дарує мені стільки цікавих можливостей, що залишається один шлях – йти тільки вперед й тільки з посмішкою, що б не відбувалося навколо, адже на мене дивляться діти.

 Як і з чого розпочинався Ваш шлях у бізнесі?

З 16 років я вже викладала англійську мову і готувала старшокласників до екзаменів з різних предметів, а перший бізнес проєкт почався у 18 років – ігрова англійська у дитсадках по власній методиці, по якій пізніш і захистила диплом. Так склалося, що вся моя і комерційна, і соціальна діяльність повʼязані з дітьми на протязі всього життя. Деякий час я працювала в приватних та великих відомих міжнародних компаніях. І мені надзвичайно щастило з керівниками, якими захоплювалася і брала приклад, вчилася та надихалась їхніми знаннями, вмінням, навичками, при цьому паралельно не залишала  свою власну справу, яка з часом розширювалась і перетворилась на кілька самостійних, але взаємоповʼязаних напрямків. 

Коли отримали першу нагороду?

Думаю, в школі, яку закінчила з золотою медаллю, і якби збирала з того часу всі похвальні листи, грамоти і нагороди, довелось би мати окрему кімнату, хоча якби в дитсадку роздавали нагороди, впевнена, також отримала б  (посміхається).

Що для Вас бути лауреатом Cosmo Lady Awards?

Відзнака Cosmo Lady не тільки почесна, а й надзвичайно приємна для мене, адже сама назва відображує не тільки успіхи в бізнесі чи громадській сфері, а й просто жінку-леді, яка в гармонії з собою та світом,  і її вишуканість проявляється не тільки в бранні  чи зовнішності, а і в будь-яких діях та взаємодіях, думках і словах ( моя власна інтерпретація нагороди)))) 

Ваші діти пишаються своєю матусею. Що для Вас головне у вихованні та у стосунках? 

Самостійність, відвертість, підтримка, прийняття, безумовна любов… Ми обожнюємо проводити час разом, планувати, мріяти та навіть жартувати один над одним. Не вважаю, що потрібно виховувати дітей, навпаки, саме вони допомагають ставати нам кращими, вивчати нове і насолоджуватись яскравістю та різнобарвністю життя. А найкращі стосунки – це як найкрутіший та найуспішніший бізнес проєкт, де кожен постійно вкладає все, що може. Вкладає свої знання, мудрість, довіру, енергію, час, ідеї, натхнення…


Як змінилися побут, звички, бізнес під час війни? Що посіло на перше місце, а що втратило цінність?

Цінність життя та родини завжди посідали перше місце в моєму серці, але мій час належав в більшості бізнес діяльності, а вже потім благодійності і тільки потім дітям, зараз зворотній порядок. Крім того, не дивлячись на жорстокість подій, ми всі стаємо ще більш милосердними збільшуючи світову долю людяності, підтверджуючи знову і знову, що світло завжди сильніше. 

Що в першу чергу зробите з настанням миру?

Запрошу всіх друзів, знайомих і не знайомих (це я вже пообіцяла), які підтримували українців, допомагали нашій країні як могли, святкувати перемогу разом. 

Які найважливіші складові майбутнього?

Здорове суспільство зі справжніми цінностями, з верховенством права та великим творчим потенціалом. Тоді можливості воєнних протидій відпадуть самі по собі. 

Окрім мирного життя, про що мрієте?

Мрія миру настільки велика, що для інших не залишається місця. Та попри все, хочеться зробити все можливе і неможливе для ще кращого сьогодення наших дітей, щоб їх дитинство було яскравим і щасливим, не дивлячись ні на що.

Поділитись