LANA TIGRANA. Та, яка здійснює мрії дітей

Засновниця та ТОП-викладач центру інноваційного розвитку Mriya education.
Громадська діячка та засновниця Благодійної акції “Відродимо націю”.
Королева Віденського балу – 2017.
Переможниця проєкту «Супер-мама» на СТБ. 
Тренер міжнародної категорії та суддя міжнародного класу зі східних танців.

Лано, розкажіть, що привело Вас в світ танцю, за яких обставин та як давно?

Почну з того, що я – східна жінка, яка виросла на східних піснях, культурі та традиціях. 
Змалечку мені була привита любов до нашого мистецтва. Перший свій вихід на сцену, де станцювала турецький орієнталь, я зробила в 14 років, а в 17 років спробувала свої сили на програмі “Танцюють всі”. З того все і почалося: глядачі та публіка підтримали мене, я здобула любов людей і це мене надихнуло відкрити власну студію танцю.

Пам’ятаєте першу нагороду?

Так, в 20 років я отримала дуже цінну нагороду – Диплом за великий внесок в розвиток дітей та молоді від Міністерства культури України.  До цього всі нагороди не мали такого особливого значення,  а саме ця відзнака мене дуже надихнула робити ще більше для наших дітей.

Нещодавно Ви заснували навчальний центр. Розкажіть про його концепцію та місію. 

Центр інноваційного розвитку MRIYA Education – це Центр, в якому ми дійсно здійснюємо мрії дітей, в нас шість зон та 300 м2 простору, де навчаються діти з 1,5 до 18 років, та окремо дорослі.
В нас 25 напрямів та 35 викладачів, свої заходи та багато благодійних проєктів. В Центрі представлені такі напрями,  як спорт, інтелектуальний розвиток,  танці всіх стилів,  іноземні мови, художнє та прикладне мистецтво,  діджитал-напрями,  фінансова грамотність  тощо.
Ми також надаємо гранти на безоплатне навчання дітей ВПО,  проводимо багато майстер-класів та створили свій соціальний проєкт зі школами,  де розповідаємо діткам про сучасні професії. 
Філософія нашого Центру – фізичний,  емоційний та інтелектуальний розвиток дитини, 3D-модель сучасної освіти. Цей проєкт я створювала 10 років, вивчивши дитину як фізіолог та як психолог, вже здобувши другу вищу освіту з психології та педагогіки.

У Вас росте маленька донечка. Що для Вас є головним у вихованні? 

Так, Аміночка, їй 3,5 рочки.
Для мене головне – це власний приклад сучасної мами, жінки, поєднання і гармонізація материнства та прикладу для дитини. Я хочу показати їй, як правильно вчиняти і привити всі якості відкритої, розумної та вихованої людини. 

Чи плануєте масштабувати освітній бізнес та програми?

Так, звичайно. Я хочу відкрити центри інноваційного розвитку MRIYA Education по всій Україні та зайняти посаду в  Міністерстві молоді та спорту,  щоб допомогти нашим українським дітям ставати ще більш здоровими, мотивованими та щасливими.

Повернемось до танцю. У нього є вік? В якому віці не пізно зробити перший крок у світ грації рухів? 

У танцю немає віку. Ми всі в душі молоді. Головне – бажання. Для жінки саме східний танець – це магія, яка розкриває її привабливість,  жіночність,  грацію. Я дуже раджу танцювати всім жінкам – це арт-терапія, яка дуже нам необхідна, особливо зараз.

Танець лікує? Танець надихає? Танець дає крила?
Що дає танець Вашим учням та особисто Вам?

Танець відкриває нас по-іншому, він про все: про здоров’я,  емоційну розслабленість,  творчість та спілкування. Особисто я не бачу свого життя без танцю, в ньому мій жіночій світ.
Мої учні отримують, насамперед, задоволення і, звичайно, круті результати щодо своєї фізичної форми. Ми всі закохані в те, що робимо.

https://www.instagram.com/reel/Cy83T-7t-dq/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://www.instagram.com/p/CyyAw_fK_BH/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Поділитись