Катерина Воєводська. Манікюр

Керівник та вчитель. Майстер та організатор.

Людина може опанувати безліч професій, але ми часто боїмося відкрити власну справу через ризики або проблеми. Та все ж таки є ті, хто незважаючи ні на що, не бояться зробити крок уперед, не знаючи що попереду, які не бояться вчитися на своїх помилках та досягати успіху.

Саме з такою сильною та незалежною жінкою Катериною Воєводською ми поспілкувалися та дізналися про її секрет успіху!

Кажуть, що навчитися манікюру онлайн неможливо, але Ви проводите навчання, а це доводить зворотне. При такій формі навчання якість результату не страждає?

 Я вважаю, що МОЖЛИВО ВСЕ. За великого бажання, людина може навчитися всього в будь-яких складних умовах. В online навчання є великим мінусом для майстрів, які проходять перше навчання і вперше беруть в руки інструменти та апарат для манікюру. На online курсі немає можливості правильно поставити руку майстра, а це є одним із найважливіших пунктів під час навчання! Свої онлайн-курси я випускаю для майстрів з досвідом роботи і даю можливість підвищувати кваліфікацію тим, хто перебуває в різних країнах світу. Мої курси не тільки про техніку манікюру та педикюру. Я також ділюсь секретами, як кожному майстру збільшити свій прибуток у кілька разів, ділюся енергетикою, розповідаю, як цінувати себе, свою майстерність як фахівця та вчу правильно розраховувати вартість послуг. Найголовніше в нашій професії – це практика. Про це я постійно кажу своїм учням. Тільки так кожен учень зможе взяти максимум інформації після навчання. Кожне навчання для мене – це абсолютний кайф. На «живих» курсах мені легко було заряджати учнів своїм енергетичним потоком. При створенні онлайн програми, перед мною постало питання: «Як передати цю енергію через екран?». Я багато готувалася, навчалася і нарешті створила той курс, який може дати учням не тільки знання, а й впевненість у собі, як у фахівці.

Як Вам за три роки вдалось розвинути свій бізнес до 8 майстрів? 

Перший мій бізнес – це танцювальна студія. Створюючи його, я зіштовхнулася з усіма грубими помилками та важко вирішуваними проблемами, адже я була новачком у бізнесі в той час. З часом я зрозуміла, що у цьому бізнесі у мене дуже маленький дохід. Паралельно я вже працювала майстром манікюру. Це було як хобі, але пізніше зрозуміла, що в цій галузі можна добре заробляти, тому почала вивчати структури бізнесу. У мене було два місяці на ремонт, закупівлю всього необхідного. Пошук та навчання майстрів для мене було страшним сном.  Я була готова сама вдень і вночі працювати, аби не брати майстра, який не вміє працювати на ІДЕАЛ.  Було складно, але через три роки в моїй студії команда з восьми майстрів і кожен з них є частиною моєї великої родини.  Я пишаюся тим, що не маю «текучки» майстрів.  Кожному майстру я намагаюся давати навчання та розвиток. Комфорт майстрів для мене на першому місці, тому що я сама особисто працюю з клієнтами та знаю як це важливо. Я щиро вірю, що в основі бізнесі для керівника важливо бути чесним і мати навколо себе чесних людей – тих, які в більшості випадків поводяться тактовно, мило і пристойно.  В моїй моделі ведення бізнесу не існує в колективі Я, в нас є МИ, тому що ми – команда, яка працює на результат. Мої співробітники є моя відповідальність. Я чудово розумію своїх майстрів без слів, ставлюсь людяно, відчуваю їх, розумію їх настрій та стан, вони про це напевно не підозрюють, але я дуже відчуваю людей. 

Свій beauty бізнес – це не квіточки, про які ми дівчатка мріємо. Це вміння вчасно та правильно приймати рішення. Це постійний розвиток. В мене була мрія відкрити студію і я це зробила! Зараз рухаюся до нової мрії, нових реалізацій і до розширення студії.

З якими проблемами стикається бізнесмен-початківець beauty сфери і як їх вирішувати?

 Коли в тебе бізнес, на будь-які проблеми та труднощі з часом виробляється імунітет. Звичайно, не обходиться без помилок і це дуже добре, що на початкових етапах я мала багато складнощів, тому що з них я здобувала можливості для навчання. Найбільші труднощі для мене були та залишаються – це пошук кваліфікованих майстрів.  У моїй студії є правила, так званий «регламент роботи», які майстри виконують. І це полегшує роботу їм та мені як керівнику. Бо всі ми люди різні, тому у кожного з нас різні погляди на роботу. Також важливо, після підбору співробітників, забезпечити їх клієнтську базу. При цьому я не контролюю кожен рух, крок своїх працівників, а дотримуюсь слова «ДОВІРЯТИ».

 Ще однією проблемою, з якою багато хто і досить часто стикаються, це фінанси.  Тут має бути все чітко прораховано, інакше доведеться працювати за ідею, а на нові матеріали просити гроші у чоловіка чи батьків. А це вже не про бізнес. У мене завжди є «подушка безпеки». Я так називаю суму, яка поступово відкладається на непередбачені випадки. У моїй сфері beauty бізнесу казусів траплялося багато: ламався стерилізатор, на його ремонт потрібно щонайменше 3-5 днів, а працювати не простерилізованим інструментом не можна.  Я просто поїхала та купала новий. Потім розпочався Covid-19, карантин, зараз війна та проблеми з відключенням світла застали всіх.  Було два варіанти: перший – це працювати на 50% і втратити якийсь відсоток клієнтської бази та зазнати фінансових збитків, а другий, як зробила я, придбати генератор і працювати в колишньому режимі. З роками я набуваю імунітету і, коли виникають труднощі, я завжди говорю сама собі, що це не проблема, якщо її можна вирішити за гроші.

Остання проблема – це час! Коли у тебе свій бізнес, тобі доводиться 80% свого часу приділяти роботі. Я іноді себе ловлю на думці, що мій мозок просто перестає перемикатися з роботи на відпочинок! Я шукаю ідеї скрізь і завжди. Так я запрограмована. Для мене моя справа – це не гра, це мій свідомий вибір!  Я не з тих керівників, котрі приходять на роботу раз на місяць видати зарплати.  Моя студія – мій другий дім!

Воєводська Катерина Валеріївна 
Керівник «Creative Studio» та практикуючий майстер-інструктор. 

+380676330611

ratushnayekaterina@ukr.net

https://instagram.com/creativestudio_beauty?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Поділитись