Юлія Костюченко в проєкті Cosmo Lady “Бесіди ProУкраїнське”

Міжнародний фінансист, медіатор, ексклюзивний представник Непальських пахощів

– Юля, така молода, тендітна в не побоялась під час війни започаткувати новий бізнес?

– Як фінансист я розумію, що ризик є, але я також розумію, що економіка – це кровоносна система країни. Відповідальний бізнес, який працював ще до початку повномасштабного вторгнення, повинен працювати та продовжувати свою справу, а також, якщо є бажання та можливість розпочинати нові справи та запускати щось нове, потрібно розпочинати та рухати нашу економіку. Після нашої скорої перемоги буде дуже важливо підтримувати економіку нашої держави на належному рівні.

– Розкажи про новий бізнес. Чому саме такий?

– Це різні види пахощів. Чому саме цей бізнес? Десь рік-півтора тому я відкрила для себе цей світ – світ ароматів з того боку, що вони можуть впливати на стан людини так, як їй це потрібно. Можна розслаблятися, можна навпаки, збадьорюватись. Наприклад, коли я брала участь в конкурсі краси Miss Ukraine World International, то за лаштунками, щоб заспокоїтись, крапала на зап‘ястя декілька крапель ефірної олії лемонграсса. Таким чином я заспокоювалась й налаштовувалася на потрібний лад. Можна сказати, що з цього розпочалось моє знайомство з ароматами. Тоді я зрозуміла, що це дієво. На початку війни я захотіла знайти спосіб допомагати людям не тільки донатами. Війна – це найважче випробування для нашої психіки.

– Пахощі допомогли тобі здобути перемогу в конкурсі краси?

– Так.

– Які пахощі га який лад налаштовують?

– Люди з давніх давке відмічали для себе корисні властивості різних рослин. Біла шавлія допомагає розслабитися, очистити своє тонке тіло, позбутися негативної енергії, як всередині самої людини, так і в приміщенні.
Каліфорнійський кедр може допомогти збадьоритися, зібрати в купу думки, додати рішучості, впевненості. Дерево пало санто – це перуанське дерево. З мого досвіду, воно може впливати на різних людей по-різному. Але основна властивість – допомагає збадьоритися. Перевага таких пахощів – їх модні підпалювати, класти на вугілля, або просто тримати в приміщенні.

– Тобто це і медитація, і концентрація. Я правильно зрозуміла?

– Так.

– А що краще використовувати для повного перезавантаження?

– Я б порадила використовувати різні пахощі – від менш активного аромату, до найсильнішого. Це допоможе плавно зануритись в перезавантаження. Також є пахощі з Непальського храму. Їх збирають ченці під мантри. Це спресовані екстракти подрібнених рослин.

– Це мікс?

– Так. Це старовинний рецепт ретельно відібраних рослин, які у поєднанні творять дива з нашим організмом.
Також є непальські скрутки, в основі яких є бамбукові волокна, просякнуті ефірною олією, або пилком.

– Окрім пахощів, в тебе є ще кристали. Що це за кристали?

– Це рожевий кварц, гірський кришталь та пірит. Це природне каміння, не оброблене. Воно зберігає силу надр. Це може бути як прикрасою в інтер‘єрі, так і активатором енергії простору. Рожевий кварц – це кохання. Гірський кришталь надає рішучості.

– Ти фінансист і звикла складати чіткий бізнес-план й прораховувати наперед фінансові перспективи. Цей бізнес має перспективу прибутку чи просто для душі?

– Звісно перспектива є. Я попередньо проводила моніторинг. Перш ніж привезти повнорозмірні види пахощів, я спробувала просувати мікс набори з пахощів в найменш можливому розмірі. Попит виправдав мої сподівання. Я отримала дуже багато позитивних відгуків і зрозуміла, що людям це потрібно. До речі цей набір буде завжди в продажу за найдоступнішою ціною.

– Ці пахощі можна використовувати в просторах таких як ресторани, СПА-центри. Офісні приміщення

– Так. В цих пахощів багато переваг над синтетичними ароматами, які ми звикли використовувати. По-перше, це не звично, по-друге, це безпечне єднання з природою. Це стовідсотково природні аромати. Таким чином ви мінімалізуєте ризики для клієнтів, які мають схильність до алергії.

– Деякі з них ще і є антисептиками простору?

– Так. Особливо якщо підпалити або покласти на теплу поверхню, дія посилюється.

– Антисептики, енергетики, релаксанти. Тобто пахощі на будь-який смак.

– На будь-який.

– Ти медіатор. Медіаторство – це про вирішення конфліктів. Чи можуть пахощі допомогти людині вирішити свої внутрішні конфлікти – позбутися забобонів, страхів.

– Так. Це дуже дієвий спосіб. Ми вже говорили, що пахощі використовують для медитації та для перезавантаження. А щоб побороти страх, потрібно перезавантажитись й позбутися того тягаря, який проник в наше тонке тіло й тисне на нього. Пахощі – дієвий та безпечний спосіб.

Юлія Костюченко
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002467993591
https://instagram.com/aroma8boutique

Відеографія

Dmitry Excalibur https://www.facebook.com/holidaytuse

Дякуємо магазину Вина Світу за гостинність!
https://www.facebook.com/wineworldcomua
https://instagram.com/wineworld_kyiv

Поділитись