Юлія Левицька. Вірю в перемогу і кожного з нас!

Українська мольфарка Юлія Левицька з перших днів повномасштабного вторгнення підтримує матеріально та енергетично наших захисників та всіх, хто потребує допомоги на рідній землі.

Вже пів року Україна чинить рішучу відсіч ворогу. Якими ці пів року були особисто для Вас та Вашої родини?

Це час переоцінки цінностей, свого життя та своєї праці. Це ще більша любов до своєї країни і гордість за свій народ. Це час більш жорсткого самоконтролю та дисципліни. Час швидших трансформацій, становлення, потреби брати на себе ще більше і більше відповідальності. І, звичайно, не забувати про сім’ю та близьких, допомогати їм пройти ці випробування морально, фізично та енергетично.

Енергія потребує постійного джерела поповнення. Що для Вас є таким джерелом?

Свою енергію поповнюю через стихії. Люблю нашу землю з її прекрасною природою. Можу запалити в каміні запашні дрова та  трави, заварити “чарівний чай” і посидіти в тиші, слухаючи тріск каміна, спостерігаючи за танцем вогню, а на світанку постояти босоніж на землі, вітаючи сонечко. Багато плаваю. Я за чисте екологічне наповнення енергії. Категорично не приймаю “вампіризм” і вважаю, що маг, який поважає себе, мольфарка бере потужну і сильну енергію з простору саме від стихій, не вдаючись до вампіризму оточуючих, якими б вони не були. Це моя особиста думка, але кожна думка має право на існування.

Зараз час повного перезавантаження, починаючи зі свідомості і закінчуючи економікою. На Вашу думку, які найважливіші складові допоможуть сформувати міцний фундамент оновленої України? Що ми маємо перекреслити і чим керуватися?

Велике потрібно починати міняти з малого. Почнемо міняти себе ‒ почне змінюватися країна. Ось люди хочуть до Європи. Дайте відповідь чесно, а чи готові ми  до її способу життя, до європейського мислення? Чому виїжджаємо за кордон і там не кидаємо сміття, жуйки? Чому боїмося штрафів? Не влаштовуємо п’яні бешкети в громадських місцях, не слухаємо голосно музику запізно? Тому що там ‒ не можна! Там жорсткі закони і вони працюють. А повернувшись додому, людина змінюється у протилежний бік. Ми ж вдома! Всі чекають і скаржаться, що депутати нічого не роблять. А давайте почнемо з малого. Візьмемо, наприклад,   багатоповерховий будинок і будемо берегти його ліфти, під’їзди, сходи, не будемо викидати сміття з вікон. Ви зможете швидко змінити ситуацію, головне ‒ мати бажання. У 80% такого бажання, на жаль, немає.

Щоб змінити країну, необхідно почати з себе! Потрібно, щоб змінився народ та його ставлення до Батьківщини! Не потрібно шукати, де краще, а в себе вдома робити це краще! Україна ‒ це не тільки парламент. Це кожен з нас!

Будувати бізнес потрібно, не шукаючи будь-якої можливості відібрати, обдурити та уникнути податків, а за рахунок своїх ідей та інтелекту. Адже люди в нас справді талановиті. Але, на жаль, іноді обирається шлях швидший і деструктивніший. Коли ми навчимося любити свою країну і один одного більше, ніж гроші,  ми розпочнемо еру процвітання та побудови нової держави, якою будемо пишатися. Не “Я” та “ВОНИ”, а “МИ”.

Ви підтримуєте не тільки людей. Ви врятували ще й сотні беззахисних тварин. Розкажіть про це.

Для мене завжди дуже цінно мати можливість допомагати іншим, а в цій надважкій ситуації, в якій ми всі опинилися, ‒  це наш обов’язок. Завжди, маючи можливість, наша сім’я намагається допомогти переселенцям, допомагаємо нашим захисникам продуктами харчування, засобами гігієни. Роблю амулети та дарую їх. Особливо потребують опіки дітки-немовлята, які на спеціальному харчуванні, а від них відмовились. З дитячих будинків виходиш не з радістю, що допоміг, а з болем, що не зміг ще більше.

Тваринам я завжди допомагала, так як з дитинства була ними оточена. А зараз навколо сотні покинутих домашніх тварин, не пристосованих до життя. Вони опинились на вулиці з болем і страхом в очах, не розуміючи, чому їх зрадили.

Чоловік та жінка, які вирішили об’єднати свої життя, посилюють один одного енергетично. Ви погоджуєтесь з цим? Якщо так, то як це працює?

Так, погоджуюсь. Але в одному випадку можна посилити одне одного, а в іншому ‒ зруйнувати.

Якщо двоє  щиро кохають один одного, дбаючи і підтримуючи один одного морально, йде рівноцінний  енергообмін. І якщо хтось один захворів або щось трапилося, інший оточить його турботою, увагою та енергією, що швидко підніме на ноги партнера, і у вигляді подяки та довіри позитивної енергії повернеться ще більше, ніж було витрачено. Але є й інший варіант ‒ коли один закоханий і віддає всього себе партнерові, а той закритий і тільки бере. У цьому випадку один знеструмлюється і руйнується, а інший, наситившись, йде далі.

Любіть щиро один одного і будьте щасливі!

Що таке енергетичний захист в цілому?

На простому прикладі. Наша шкіра ‒ це захисна оболонка, бар’єр нашого організму від мікробів, зараження крові та тяжких наслідків. Якщо він порушується, ми відразу вживаємо заходів, промиваємо, знезаражуємо, лікуємо і відновлюємо цілісність покриву.

Енергетичний захист ‒ невидимий бар’єр від проникнення негативної енергії і диструктивних програм, що нас руйнують. І його теж треба чистити та відновлювати. Тому що фізика людини не може існувати без енергетики.

Бережіть себе і будьте здорові!

Якщо в наших читачів виникнуть до Вас додаткові питання, як вони можуть з Вами звязатися? За якими посиланнями?

Я працюю з енергіями та тонкими матеріями, з енергією “життя” для відновлення та зміцнення. Створюю амулети під кожного за принципом індивідуального підбору. Не можна  просто прийти та купити універсальний ‒ «від усього». 

Мій акаунт на Facebook відкритий для підписників. Кожен бажаючий може зі мною зв’язатися. Можете скористатися пошуком і знайти мене під іменем Юлія Луна або перейти за посиланням наприкінці інтерв’ю.

Що би хотіли додати і побажати?

Моя рідна Україна, я тебе люблю і поважаю! Твої квіткові луки, пшеничні поля, твої гаї з солов’їними піснями, твій щирий народ із доброю душею. За чуйність, коли прийшла біда, за сміливість чоловіків, що стали на захист Батьківщини, за жінок, які створюють надійний тил своїм воїнам. Маючи всі можливості виїхати в різні країни до друзів, не виникло жодної думки ані найменшого бажання залишити Україну. І як би важко, а часом і страшно, нам зараз не було, я залишаюся у своїй країні з любов’ю та вірою у перемогу. А перемога залежить від КОЖНОГО з нас!

Поділитись