Інесса Данушевська (INESSA) 

Американська поп-діва українського походження, музикант, композитор, продюсер та успішна бізнес-леді!
За яскраву та грандіозну історію свого творчого життя Інесса отримала безліч нагород як в Європі, так і в США. Основним досягненням артистки є відзнака від  Голлівудської комісії  “The Akademia Music Awards”, яка одноголосно проголосувала за включення до зали “Hall of Fame”  – INESSA.

Стала лауреатом в номінації Ukrainian Business Lady в США Entertainment Industr та отримала нагороду Cosmo Lady Awards 2023

Яскрава, талановита, багатогранна. Саме такою ми Вас побачили. Пам‘ятаєте перший виступ, перші оплески, першу нагороду?

Якщо чесно – це дуже складне питання, адже мені здається, що я співаю з народження. Була така кількість конкурсів та фестивалів, перемог та просто важливого творчого досвіду, що першу нагороду не пригадаю.  Для мене ніколи не мало значення, чи це великий зал та центральне телебачення, чи вузьке коло друзів та пісні в теплій компанії. Душі завжди співається однаково та і хвилююче це теж  однаково. Як в дитинстві, так і зараз, кожний вихід на сцену – це приємне хвилювання та неймовірне задоволення.

Як народжується хіт? Як обираєте репертуар?

Я дуже творча людина і вдячна Богу за талант, який він мені подарував. З натхненням в творчості я на ТИ, адже мене надихає весь навколишній світ, кожний день та досвід, який я отримую. Хіт народжується у мене у голові зазвичай у найнесподіваніший час. Як правило, не в дуже радісний період життя, і коли хочеться залишатися наодинці. Музику до багатьох своїх пісень я написала сама, але мій альбом “У мріях летимо” був створений у 2018 році повністю киянами, моїми земляками. Вся команда була з України – це і продюсер, і композитори, поети, відеографи. Тож з Україною зв’язок завжди тісний, та й задоволення від роботи з нашими людьми завжди трішки більше, адже іноді ми розуміли одне одного з півслова.

Як народжується хіт? Як обираєте репертуар?

-Я дуже творча людина і вдячна Богу за талант, який він мені подарував. З натхненням в творчості я на ТИ, адже мене надихає весь навколишній світ, кожний день та досвід, який я отримую. Хіт народжується у мене у голові зазвичай у найнесподіваніший час. Як правило, не в дуже радісний період життя, і коли хочеться залишатися наодинці. Музику до багатьох своїх пісень я написала сама, але мій альбом “У мріях летимо” був створений у 2018 році повністю киянами, моїми земляками. Вся команда була з України – це і продюсер, і композитори, поети, відеографи. Тож з Україною зв’язок завжди тісний, та й задоволення від роботи з нашими людьми завжди трішки більше, адже іноді ми розуміли одне одного з півслова.

У кожного артиста є своя пісня –  візитна картка. Яка пісня є вашим ідентифікаційним синглом?

У мене є пісня, вона називається “Поговорила”, я її вважаю своєю візиткою, тому що вона віддзеркалює як мій внутрішній стан, так і мою історію. Ця пісня стала лауреатом фестивалю в Юрмалі, вона була написана якраз про мене як про співачку, яка живе в Чикаго, але дуже любить своє місто Київ. Пісня може здатися трохи сумною, проте вона дуже Моя!

Позаду багато сцен, оплесків. Але ще більше попереду. На якій сцені мрієте заспівати?

Так, це правда. Вже неможливо злічити та пригадати всі сцени в моєму житті.  Та все ж є неймовірно сильне бажання, яке я мрію реалізувати в майбутньому.  Я дуже хочу зробити концерт у Києві, мрію просто. Це буде виключна, хвилююча та особлива мить, якої я чекаю з нетерпінням.

Коли вирішили, що сцена – це Ваше?

Я співаю з народження, народилася в музичній, творчій та креативній сім’ї, вивчилася у Києві, так що музика зі мною завжди була поруч. Це усвідомлення було завжди зі мною. Я завжди розуміла, ким я хочу бути – тому на сцені з дитинства.

Кому присвячуєте пісні?

Пісні завжди про кохання та моє життя. Тому присвячуються моєму життєвому шляху та звісно моїм слухачам, які розділяють мої погляди, філософію та естетику. Дуже хочеться, щоб моя музика надихала та дарувала кожній людині творчий прихисток та насолоду.

Хочете повернутись в Україну. Яку б пісню заспівали українцям?

Я завжди хочу приїжджати в Україну до свого рідного міста, це моя домівка, де я народилась, зростала та отримала свої творчі крила. Київ посідає особливе місце в моєму серці, саме тому я планую випустити альбом українською мовою, який є дуже важливим для мене. Тому я планую заспівати українцям не лише одну пісню! Ще буде повноцінний альбом!!!

https://instagram.com/inessadanband?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

 #ІнессаДанушевська #Інесса #Данушевська #INESSA #interview #CosmoLady #InessaDanushevskaya #Inessa #Danushevskaya #inessasinger

Поділитись