Показ нової колекції бренду одягу Chaykovska

В рамках благодійного заходу на честь 19-річчя журналу Cosmo Lady пройшов показ нової колекції бренду одягу Chaykovska, який існує на українському ринку моди з 1990 року. Протягом цього часу ми виробили власний стиль, знайшли свою нішу. Кажуть, що про жінку говорить її одяг. В цьому випадку наші клієнтки — вишукані, елегантні, впевнені в собі пані чи панянки з ноткою аристократизму.

Chaykovska — це одяг преміум-класу. Ми пропонуємо в першу чергу якість, тому працюємо лише з дорогими тканинами, мереживами, фурнітурою. Наші майстри люблять свою справу і роками створюють найрізноманітніші моделі. Вони точно знають, як зробити так, щоб сукня підійшла ідеально.

До кожного клієнта ми шукаємо індивідуальний підхід. Адже одяг повинен не лише відповідати найвищим стандартам, викликати захоплення, а й бути відзеркаленням внутрішнього світу.

Chaykovska — це сімейний бізнес. Ми розуміємо, що таке підтримка в складні періоди і святкування перемог. А коли розділяємо ці моменти з клієнтами, наша справа виходить за межі купівлі-продажі. Вона стає стилем життя.

Бренд одягу Chaykovska INSTAGRAM

Поділитись