Гарантія на лікування
Гарантія – це порука в чомусь, це забезпечення чогось. Але будь-яка гарантія має умови, правила та виключення. Іноді розібратися в умовах гарантії – справжній «геморой». Тож спробуємо розібратися в умовах гарантії на лікування геморою.
Наш медичний експерт, практикуючий лікар-проктолог Анна Руфанова згодилась нам допомогти та відповісти на запитання.
Анно, до Вас звертаються з проблемами, які стосуються інтимної зони. Досить часто пацієнти приходять, коли вже ну зовсім «припекло сідниці».
За період своєї роботи у відділенні проктології “ОН Клінік Дніпро” я накопичила значний досвід. Маю велику кількість пацієнтів, яких вилікувала та позбавила геморою.
Дійсно, у процесі одужання пацієнти часто запитують про гарантії на лікування та чи є вони після його завершення.
Перше, що хочу відзначити, – я використовую лише кращі малоінвазивні сучасні методики лікування патології прямої кишки. Курс лікування проводиться безболісно та комфортно для пацієнта – без відриву від роботи, звичного способу життя та головне – без госпіталізації. Я роблю все, що від мене залежить, щоб пацієнт максимально швидко позбувся хвороби та одужав.
Я готова гарантувати всім своїм пацієнтам якісну діагностику з виведенням діагнозу на екран монітора, акуратний огляд з використанням одноразових мініатюрних інструментів та знеболювальної мазі, точний діагноз, правильно підібрану лікувально-діагностичну програму з урахуванням індивідуальних особливостей та непереносимості медикаментів, лікування за допомогою передових безопераційних технологій, постійний зв’язок та контроль лікування 24/7.
Я гарантую вирішення делікатної проблеми після проведеного курсу лікування, контрольні огляди для корекції лікування, спостереження, реабілітацію та відновлення після проведеного в “ОН Клінік Дніпро” малоінвазивного лікування до повного одужання.
Але хочу зауважити, що запорука якнайшвидшого одужання – це спільна старанна праця лікаря та пацієнта. Тому я можу гарантувати лише якість своєї зони відповідальності, а пацієнти мають гарантувати зі свого боку дотримання схеми лікування, режиму ти графіків візитів. Лише в такому тандемі результат буде на 100% гарантованим.
Чому не варто займатись самолікуванням?
Дуже часто люди соромляться звернутися до лікаря і намагаються впоратися з гемороєм самостійно. Вони купують ліки за порадами друзів, родичів, шукають інформацію в інтернеті, використовують народні засоби. Такі спроби, як правило, виявляються неефективними, стан поліпшується на якийсь час або зовсім не змінюється та розвиваються ускладнення.
Чому, почувши або побачивши рекламу, варто звернутись до лікаря?
Існують різні види геморою. За формою – гострий і хронічний; за характером протіканням хвороби – внутрішній, зовнішній і комбінований. Розрізняють різні стадії захворювання. Наприклад, у деяких випадках на першій стадії гострого геморою кровотечу можна виявити лише під час огляду. На більш пізніх стадіях, якщо звернулися запізно, може знадобитися хірургічне втручання у стаціонарі з відривом від роботи та госпіталізацією.
На жаль, під такими симптомами як кровотеча, виділення слизу також маскуються небезпечні захворювання, такі як рак кишківника, поліпи, виразковий коліт.
Тому не займайтеся самолікуванням, у кожному конкретному випадку лікування моїм пацієнтам у “ОН Клінік Дніпро” підбирається індивідуально. Також лікування проходить без відриву від роботи та повсякденного життя, без госпіталізації, завдяки передовим безопераційним методикам.
Чи є профилактика геморою?
Постійна профілактика геморою дозволяє людям, що страждають на цю недугу, надовго забувати про нього. А якщо людина змінює свій спосіб життя, то існує ймовірність, що взагалі можна позбутися від цієї проблеми.
Якщо правильно проводиться профілактика захворювання – лікування, а точніше потреба в ньому, відсувається на задній план, але для цього доводиться докласти певних зусиль. Щоб геморой виникав як можна рідше, а ще краще – не виникав взагалі, потрібно прибрати зі свого життя ті чинники, які провокують його появу.
Як себе вберегти від цієї вкрай неприємної хвороби?
Геморой може з’являтися у результаті частих запорів, які можуть бути викликані порушеним режимом харчування і зловживанням копченими, смаженими, гострими продуктами. Збалансована дієта добре впливає не тільки на організм у цілому, але й на процес дефекації та здоров’я прямої кишки. Тому профілактика геморою вимагає підвищеної уваги людини до того, що вона їсть та п’є щодня.
Продукти, що стимулюють приплив крові до малого таза, необхідно скоротити до можливого мінімуму. А ось клітковині й кисломолочним продуктам у щоденному меню має бути відведена особлива роль. Що більше людина вживає молока та свіжих фруктів, то менше у неї шансів зіткнутися з діагнозом геморой.
Важливо вживати добову норму рідини – 30-40 мл на кожний кілограм ваги. Зловживання спиртним і паління сприяють загальному погіршенню здоров’я, негативно впливають на кровоносну систему. Відмова від алкогольних напоїв і тютюну – найкраща профілактика геморою у будь-якому віці.
Низький рівень фізичної активності призводить до застою крові в ділянці прямої кишки та ослаблення тазової мускулатури. В результаті розвиваються дистрофічні зміни судин, відбувається зміщення гемороїдальних вузлів. Щоб уникнути негативних наслідків малорухомого способу життя та сидячої роботи, рекомендується нормалізувати рухову активність. Регулярні прогулянки пішки та комплекс простих вправ забезпечують нормальну роботу судин малого таза та здоровий кровообіг.
Використання занадто жорсткого туалетного паперу та інтенсивне видалення залишків калових мас з ануса загрожують пошкодженням слизової оболонки. Це створює умови для проникнення інфекції у пошкоджені тканини і розвитку інфекційно-запальних захворювань прямої кишки і періанальної ділянки. Після кожного випорожнення рекомендую підмиватися прохолодною водою з невеликою кількістю миючого засобу. Використання вологих серветок замість стандартного туалетного паперу також ефективне. Якщо використання паперової продукції неминуче, переваги варто віддати м’якому і багатошаровому паперу.
Будь-які навантаження під час дефекації збільшують шанси здобути геморой, профілактика у цьому випадку вимагає не тужитися через силу та намагатися уникати занадто тривалого натужування.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008152593521
https://www.instagram.com/anna___rufanova/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ%3D%3D
Запис на консультацію:
0 800 301 730
«ОН Клінік Дніпро»
м Дніпро, пр. Д. Яворницького 107а