Ганна Мурашенко

БФ YOUkraine

Під час війни всі люди гуртуються, створюють організації для допомоги воїнам ЗСУ. Ганна Мурашенко, засновниця БФ YOUkraine, розповіла нам як був створений фонд та чи займалися вони волонтерською діяльністю до повномасштабного вторгнення.

Чим займається ваш фонд та які цілі, завдання поставлені?

Наша компанія Really Building розпочала допомагати військовим задовго до повномасштабного вторгнення. Після лютого 2022 року ми зрозуміли, що потреби стали більшими і гострішими. Нам потрібно було масштабуватись та об’єднуватися з іншими представниками бізнесу. Так і було створено БФ YOUkraine.  Be with Ukraine – бути з Україною, підтримувати армію та забезпечувати тил.

 Чому не доєднатися до когось, а створили свій фонд?

Наша допомога військовим була завжди адресною, ми не співпрацювали із командуванням, штабами.  Ми допомагали конкретним солдатам, де потрібно швидко зреагувати та закрити потребу, а саме термінова операція на серці,  машина на фронт. Таким чином ми обходимо документальну та офіційну тяганину, а швидкість у цьому напрямку – дуже важлива складова. У багатьох великих фондів трохи інша система, але це не погано, адже за інших масштабів і система роботи інша, а ми не є масштабним фондом.

 Що вже зроблено і що плануєте зробити?

 За весь період повномасштабного вторгнення ми організували допомогу на загальну суму близько 40 мільйонів гривень. Ці кошти ми направили на придбання спорядження, військову амуніцію, придбання та подальше транспортування автомобілів на фронт, лікування та реабілітацію бійців, а також на допомогу сім’ям військовослужбовців. Завдяки нашим ізраїльським партнерам фонду U4U ми мали змогу забезпечити бійців тактичними аптечками.
Волонтерство – це широке поняття і насамперед можливість змінити те, що відбувається навколо. Кожен із нас може вносити свою частку у формуванні майбутнього України. Тому хочеться об’єднатися з іншими організаціями, будувати з організаціями та органами влади єдиний механізм із соціалізації воїнів. Я переконана, що вже сьогодні потрібна потужна організація, яка комплексно вирішить запити та потреби воїнів, які потребують реабілітації. Це юридичні питання, працевлаштування, навіть побутові проблеми. Також ми плануємо брати участь у проєктах щодо відновлення України!

Ганна Мурашенко

Співзасновниця будівельної компанії Really Building 

Засновниця БФ YOUkraine

https://instagram.com/annamurashenko?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://instagram.com/youkraine.cf?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Поділитись