Cosmo Lady Awards 2023. Лауреати

4 жовтня в кінотеатрі OSCAR відбулася церемонія нагородження лауреатів Cosmo Lady Awards 2023.


Нагороди отримали:

Світлана Волик

Власниця бренду сучасних українських вишиванок «Своє». Це сучасний світ, вишитий нитками, ідеї митця на тканині, справжні витвори мистецтва, за право володіти якими йдуть торги на аукціонах.
Світлана отримала нагороду як найуспішніший фешн-бренд року.
 
Власта Шовковська

Офіційна волонтерка, яка з перших днів повномасштабного вторгнення допомагає забезпечити наших захисників всім необхідним.
Отримала нагороду за активне волонтерство.
 
Тетяна Чубак

Представляла  Україну на світовому конкурсі в Лас Вегасі у грудні 2022 року. Постійна комунікація з міжнародними спільнотами допомагає Тетяні донести важливість підтримки України під час воєнного стану. 
 
Отримала нагороду за успішні дипломатичні перемовини з лідерами світових благодійних ініціатив.
 
 Тетяна Люлька

Засновниця БФ «Українська Освітня Фундація».
В мирний час створювала та реалізувала освітні проєкти. З початку повномасштабного вторгнення здійснює місії до дітей в міста та села «червоної» зони.
 
Нагороджена за вагомий внесок в освітню галузь.
 
Інна Станішевська

Бізнес-леді, меценатка, благодійниця, лідерка у напрямку «Зоозахист». Інна є лауреатом Cosmo Lady Awards 2020, амбасадором та сленгом вищої ліги лауреатів премії 2021 року. В тому ж році їй було присвячено аромат Cosmo Lady Awards Power. 
 
Отримала нагороду за вагомий внесок у розвиток жіночого підприємництва. 
 
 
Наталія Каплун

Підприємниця, громадська діячка, віцепрезидентка ГО “Геополітичний альянс Жінок”, співорганізаторка незалежної делегації українських жінок в ООН, телеведуча, авторка книжок “Я – СОНЦЕ” та “Азбука ресурсної жінки”. Її авторська програма на волонтерському каналі Я-UA не пропустила жодного ефіру під час повномасштабного вторгнення.
 
Отримала нагороду як лідерка незалежних світлин
 
 Олена Рубанова

Першою її кар’єрною сходинкою була посада керівника виробничо-технологічного цеху одного з найбільших у країні холодокомбінатів.
Працювала в Кабінеті Міністрів України, забезпечуючи міжгалузеві поставки та контроль за своєчасністю їх виконання.
Брала безпосередню участь у становленні та розвитку страхового бізнесу України – була керівником страхової компанії.
Працювала у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
 
Отримала нагороду як найуспішніший керівник.
 
Наталія Кисельова

Директорка Благодійного Фонду “Діти Дітям”. Допомога дітям-сиротам, діткам з неповних сімей стала ще актуальнішою під час повномасштабного вторгнення.
 
Отримала нагороду за підтримку та захист дітей.
 
Лілія Олійник 

Бізнес-леді та громадська діячка, засновниця ТМ ilive, голова ГО «Живу в гармонії», Голова КУЖ Київ  2023, засновниця і видавниця газети Еко Україна, ініціаторка Міжнародного Екологічного Форуму.
 
Отримала нагороду за лідерство у соціальній сфері.

Наталія Гріцова

Кандидатка медичних наук, доцентка кафедри фтизіатрії і пульмонології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.
З початком повномасштабного вторгнення розпочала волонтерську діяльність щодо забезпечення хворих клінічної бази медикаментами, харчуванням, передусім хворих на туберкульоз дорослих і дітей, які залишалися в лікарні та прибували з інших регіонів після того, як постраждали розташовані там медичні заклади. 
 
Нагороджена за благодійні медичні ініціативи.

Тетяна Кисельова

З домогосподарки, мами та дружини перетворилася на бізнес-леді та створила територію краси Hair Kiss. Мережа салонів для догляду за волоссям отримала безліч клієнтських подяк та активно розвивається. 
 
Отримала нагороду як авторка та засновниця успішного бізнес-проєкту.

Анна Марія

Наша гордість. Наш співочий батальйон. Дівчата підтримують наших захисників благодійними виступами, патріотичними піснями та неймовірною енергією віри у воїнів ЗСУ.
 
Отримали нагороди за активну діяльність у підтримку України.

Зоряна Качур

Стартувала з новим бізнесом під час війни, відкривши найбільшу у Вінницькій області фотостудію BLISS. Громадська діячка, випускниця вищої політичної школи, сертифікована тренерка гендерного мейнстрімінгу, юрист, авторка патріотичного фотопроєкту «Україна: народження майбутнього».
 
Отримала нагороду як кращий підприємець року. 
 
 Ольга Марцинко (Дядюх)

Генеральна директорка «33 каналу», поєднує управлінську діяльність з благодійними проєктами та роботою на інформаційному фронті. Військова журналістка, разом із добровольчим підрозділом Сухопутних військ ЗСУ «Карпатська січ» виконувала бойові завдання на передовій.
 
Отримала нагороду за відвагу та професіоналізм. 
 
Діана Яковлева 

Адвокатка, партнерка ЮК «AS Legal», громадська діячка.
 Отримала нагороду як адвокат року.
 
 Камілла Клінскі

Перша в Україні дизайнерка бейсболок ручної роботи.
Засновниця бренду «Мілкі для Українки», який прославляє українську культуру та українську символіку по всьому світу!
За рік існування дизайнерка не пропустила майже жодного благодійного заходу, який допомагав збирати кошти на потреби ЗСУ, всі найкращі вироби були передані на благодійні аукціони. 
 
Отримала нагороду за активну участь у благодійних заходах. 
 
Оксана Кукалова 

Українська бізнес-леді в Сполучених Штатах Америки. Засновниця та директорка бренду #Proesthetician. Амбасадорка краси та Beauty Expert нового покоління.
Ліцензований, з вищим рівнем освіти та кваліфікації фахівець у сфері косметології з багаторічним досвідом роботи на американському ринку. Отримала нагороду як найуспішніша Українська Business Woman в США 2023 за версією Cosmo Lady Awards 2023.
 
Наталія Спіженко

Власниця унікальної «Клініки Спіженко», медичного центру повного циклу, що здійснює лікування на системі «КіберНіж». Популяризаторка  ідеї «Здоров’я ‒ основна цінність». 
Developer проєкту «Check-Up – Must Have». 
Учасниця  багатьох благодійних проєктів у галузі медицини.
 
Отримала нагороду за підтримку благодійних проєктів.
 
Інесса Данушевська (INESSA)

Американська поп-діва українського походження, музикант, композитор, продюсер та успішна бізнес-леді!
За яскраву та грандіозну історію свого творчого життя Інесса отримала безліч нагород як в Європі, так і в США. Основним досягненням артистки являється відзнака від  Голлівудської комісії  “The Akademia Music Awards”, яка одноголосно проголосувала за включення до зали “Hall of Fame”  – INESSA. 

 
Стала лауреатом в номінації Ukrainian Business Lady в США Entertainment Industry 2023.
 
Сайяра Ахмедова 

Щелепно-лицевий хірург, власниця та головний лікар  клініки пластичної та щелепно-лицевої хірургії CLÍNICA 28. 

Отримала нагороду за створення програми для військових та постраждалим під час бойових дій “Змінюємо майбутнє разом» та екстрену благодійну медичну допомогу українському захиснику, знайшовши можливості проведення складної реконструктивної операції у Німеччині, врятувавши йому кінцівку.


 
 Вікторія Кулик

Засновниця бренду Viva Viktoria. Під час війни відкрила філію в Америці та розширила асортимент бренду.
 
Отримала нагороду як найуспішніший український beauty-бренд. 
 
Юлія Левицька

Біоенергетик, психологиня, волонтерка. З 2014 року допомагає тим, хто вимушений був покинути рідну домівку, одиноким матусям, дітям з фізичними вадами. З перших днів повномасштабного вторгнення підтримує захисників України.
 
Отримала нагороду за меценатство. 


 
Нагороди вручали партнери: 

Доктор Раджив Фернандо ‒ медицина катастроф, засновник міжнародної благодійної організації Chiraj
 
Інформаційний партнер ‒ блог «Цікаві люди» та його засновник-ідеолог Юрій Горбенко ‒ чемпіон світу з кікбоксингу WAKO (аматор) 2009/2011, чемпіон СНД з ММА 2012, чемпіон світу з ММА 2018, засновник проєкту «Цікаві люди», реабілітолог-фізіотерапевт в Eremin centr
 
Анна Коршунова ‒ Президент ГО «Біла Птаха» ‒ громадсько-політичної сили, яка створює нову соціальну реальність для нових поколінь, Президент жіночого клубу “Kyiv Ad Astra” у складі Міжнародного клубу “Lions Club International”,
авторка ідеї міжнародного мобільного застосунку для благодійності “Lepta”, громадська діячка, меценатка
 
Ольга Марцинко (Дядюх) ‒ Генеральна  директорка «33 каналу»
 
Паралельно з церемонією нагородження лауреатів Cosmo Lady Awards 2023 пройшов форум успіху та краси Mrs. Ukraine World 2023.

Поділитись