Благодійний Гала вечір Соломії Бегун у Парижі. UKR

Захід організовано Соломією Бегун, у партнерстві з CosmoLady Ukraine.
Соломія – президент міжнародної франко-української асоціації “Paris-Ukraine Ile de France”. Вже не перший рік підтримує Україну і є культурним амбасадором України і Франції у світі.

Мета проведення заходу:

-Не дати послабити увагу до війни, яка зараз відбувається в Україні.

-Благодійний Аукціон з метою збору коштів на підтримку реабілітації дітей в Україні, з рідкісними захворюваннями, що потребують спеціалізованого термінового лікування (Birds for Sofia Foundation). Було організовано збір на операцію для Самуся Олександра (Instagram: samus.sasha.10).

-Підтримка української гастрономічної культури. Два роки тому український борщ – справжня “зірка” української кухні увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Ця страва була представлена на вечорі, у супроводі авторського хліба, що також є символом української гастрономії. Задля цього, відома рестораторка Лілія Почкун прилетіла спеціально із Великобританії, провела майстер-клас з приготування борщу і випікання хліба і частувала гостей.

{Лілія Почкун авторка проєкту BorschToGo, який народився в Кембриджі. Місія проєкту зробити борщ таким же популярним в світі, як японський рамен заради відбудови України. Вона також є співвласницею ресторану ГЛЕК у Києві і співвласницею бренду крафтових сирів СИРОМАН, які були представлені на фуршеті вечора}

Гостей зустрічав музикальний квартет, під келихи благородного Champagne ARLAUX (сімейна виноробня, з тисячорічною історією).

Вечір відкрили ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ гіга-проекту «Golden City of ART – MARC», який представила його засновниця – Юлія Каціанова, бізнес-посол України в Королівстві Саудівська Аравія.
«Цей проект, – саме тут і саме зараз буде представлено вперше у світі. І для нас велика честь мати можливість бути причетними до цієї грандіозноі події!»

{Юлія Каціанова – Власниця Міжнародного центру NEO 7, Власниця модного дому VoleeYu, Президент Асоціації Дизайнерів України. 1-а європейська жінка, яка стала Дизайнером Королівських Сімей (Дубаї, Кувейт, Катар, Оман, Саудівська Аравія). Українка, яка входить до Королівської Сім’ї Аль Сауд, і створила унікальний захід Fashion-Opera для найбагатшої компанії у світі Сауді Арамко}.
Головною подією вечора став Благодійний Аукціон, під час якого присутнім було запропоновано придбати унікальні лоти. Кожна особа доброї волі запропонувала свої витвори мистецтва (картини, ювелірні арт-вироби, вино українських виноробників…). Особливо хочеться відмітити такі ексклюзивні лоти, як скульптура Президента України Володимира Зеленського, виконана бразильським художником і скульптором Marcos Marin. Винний шедевр «BIG WINES BIG ART limited edition», який люб’язно надала Nataliia Burlachenko, директор компанії Big Wines в Україні. У розробці цієї лімітованої пляшки вина Одеського Чорного взяв участь знаменитий художник Іван Марчук, зі своєю картиною під назвою “Пробудження”, символічність якої важко переоцінити.
Також український Lobortas Classic Jewellery House, клієнтами якого являються президенти, відомі особи.., спеціально для нашого заходу виготовили кулон з Янголом, на основі малюнка Самусь Олександра, із міста Сумми, якому 14 років.
“Сьогодні ми зібралися не тільки красиво провести вечір, але й допомогти дітям в Україні, які мають серйозні генетичні захворювання, і яким потрібна невідкладна допомога у лікуванні. Олександ з дитинства має спинну мязову атрофію. Завдяки підтримці якість його життя поліпшується і стримує прогресування хвороби. У цьому році йому будуть робити серйозну операцію на хребті. Це було не просто придбання Янгола. Гостя, яка викупила цей кулон, стала Янголом для Олександра, і для дітей, які чекають на допомогу”.

Родзинка заходу: музичний супровід українського композитора і віртуозного піаніста Євгена Хмари. Євген – володар Голівудської премії імпровізаторів, зі статусом YAMAHA АРТИСТ. Такий статус має всього кілька музикантів на планеті, такі як Елтон Джон, Пол Маккартні, Джастін Тімберлейк.

Зараз як ніколи увага всього світу привернута до України. І це дає нам з вами унікальний шанс проявити себе, презентувати, розкрити найсильніші і найкрасивіші грані нашої ідентичності.
Тому, з самого початку, від ідеї створення до реалізації заходу головною метою було зібрати під одним дахом найталановитіших українських митців сучасності. Метою було поділитися тим світлом, яке несе в собі наша прадавня культура. Через неординарні роботи художників та дизайнерів, через наш національний одяг, в якому збережено духовний генетичний код нації, через музику, пісню, слово і їжу!

Кожен із учасників цього заходу своєю працею і досягненнями вже гідний написання окремої книги. Тож хочется вас познайомити з іншими митцями, неймовірно талановитими і вартими окремої уваги:

-українська художниця, живописець і дизайнерка Лілія Задоянчук. Представила колекцію своїх унікальних робіт, які наповнили всю локацію і французький сад атмосферою духовної краси!
Лілія Задоянчук – працює за Єдиною у Світі Унікальною Технологією: використовує техніку моліювання скла у поєднанні з авторським живописом зі зворотного боку скла та зовні – розписом 24-каратним золотом та інкрустує Swarovski Elements та кришталевими перлами. В експозиції були роботи із фантастичними природними мотивами. Можна було побачити неймовірних птахів з хвилями, що переливаються, від подиху вітру, квіти і трави, а також загадкових жителів підводного царства, феєричні зображення, коралові рифи, риби і черепахи. Своїми роботами Лілія хоче звернути увагу на витонченість, красу і водночас уразливість природи. Щоб людина змінила свій фокус із себе на ту незбагненну пишноту, яка дана нам Богом для розумного управління та життя в гармонії.
Учасниця персональних і групових міжнародних виставок. Її роботи були представлені на ЕкспоДубаї 2020 і знаходяться а приватних колекціях по всьому світі.

Наступний партнер вечора – дизайнерка Марина Ярославська. Вона представила колекцію ANOUR – жіночий одягу класу Де Люкс. Розкіш натуральних матеріалів хутра, шкіри та шовків зачарувала серця гостей! 25 стильних образів представили дівчата моделі із різних країн світу, під живу класичну музику паризького квартету.
Королівські прикраси французького ювелірного дому Lydia Courteille. Його засновниця – Мадам Лідія працює у раритетному та античному стилях. Форми виробів включають флору, фауну, і найвищі фантазії витворів, які собі навіть не можливо уявити. Це абсолютні Шедеври сучасного ювелірного мистецтва.
Без зайвої скромності хочеться відмітити що вечір дуже вразив іноземних гостей. Ми пишаємося кожним нашим учасником та їх неймовірно красивими роботами. Нам, українцям, дійсно є чим і ким пишатися!

Хочеться також відмітити спеціальних гостей: Nataliia MAKOVIK – директор Академії Замковедення (Князівство Ліхтенштейн), засновник видання CASTLES, експерт історичної замкової нерухомості. Власники замків, коллекціонери, гості із Японії, Малайзії, Європи і Америки..

Окрім благодійності, основна мета діяльності Association “Paris-Ukraine Ile de France”

-культурна дипломатія, яка є важливим інструментом презентації країн на міжнародній арені засобами культури й через міжкультурні зв’язки. Україна задає тон в естетиці та витонченості. На сьогодні ми – ДНК успіху всього цивілізованого світу.

Від імені Асоціації хочемо безмежно подякувати всім партнерам і спонсорам, які прийняли участь і підтримали захід. Які внесли свій вклад і зусилля для того, щоб гості могли насолодитися і поринути у атмосферу розкішної Франції з українським акцентом:
Geopolitical Alliance of Women, CosmoLady, Lobortas Classic Jewellery House, Lydia Courteille – Parisian High Jewellery Designer, Raymond Mathelin et fils, Gerard Bertrand wines, Imprimerie Ukranienne, Zoulli Art, Big Wines, SYROMAN, L.

PROJECT Paris Agence Arhitecture Interieure. International business Club Prince of Arabia, International Consulting Company InterBridgeYV, Fashion House VoleeYu, DIROY, та інш.
А також, Ексклюзивному партнеру: Birds for Sofia Foundation (USA).
ОСОБЛИВО хочеться висловити слова подяки Club de la Chasse de la Paris, які дуже любязно надали локацію, і приймали нам на найвищому рівні.

Цей захід вже набув гарного резонансу. Асоціацію запросили організувати гастрономічний вечір у Малайзіі. Tому, продовжуємо рухатися вперед, і працювати на Славу Україні!

Поділитись