Анна Руфанова. Місія – лікар

Наша героїня з дитинства мріяла стати лікарем. Вона стала митцем своєї мрії – втілила та постійно працює над вдосконаленням фахових знань та досягнень. Бо ж в досконалості немає меж, а в медицині прогрес та інновації  вимагають постійної наполегливої праці для підтвердження звання лікаря вищої категорії.

Як стверджує статистика, дитячі мрії про професію залишаються в більшості з нас лише мріями і, ступивши на шлях дорослого життя, людина обирає зовсім інший фах. Але це не про Вас. Ви стійко йшли до втілення мрії у дійсність і досягли омріяного. Що рухало Вами? Що допомагало?

Медицина – це мій усвідомлений вибір. Ще дитиною я прийняла рішення, що хочу бути лікарем і допомагати людям. Рухало мною щось всередині. Я відчувала, що це моє покликання, моя місія на землі. Я не перебільшую. Бо ж виросла я в сім’ї, в якій не було медиків. У виборі професії головним було моє перше самостійне рішення. Саме воно змінило моє життя.

Бути професіоналом у медичній галузі – це великі зусилля та надлюдська відповідальність. Згодні?

Так. Медицина – це постійне і безперервне навчання, кожен новий пацієнт – це новий виклик і ми повинні гідно приймати цей виклик і боротися за здоров’я та за життя людини. Для мене, як лікаря, найголовніше – це здоров’я пацієнта. Я щодня прикладаю багато зусиль, щоб зробити моїх пацієнтів не тільки здоровими, але й  щасливими. Коли я починала свій професійний шлях лікаря-проктолога, зрозуміла що головне у професії – знання та  постійне їх здобуття. Знання – це запорука успішного лікування пацієнта. Тому я беру участь у наукових конференціях, виступаю з доповідями, мені подобається безперервно розвиватися та отримувати нову інформацію про технології у проктології. Ми живемо в час винаходів та інновацій. У медицині все так швидко змінюється, так багато  нового, що тих знань, які медики отримують у роки навчання, не достатньо. Кожного для я відшукую нове та вивчаю, аналізую…

Ви працюєте проктологом в “ОН Клінік Дніпро”. Чому саме ця клініка стала Вашим другим домом? 

Дійсно, клініка – мій другий дім, а колектив – моя велика родина. Я працюю там з 2010 року і вдячна долі, що так склалося.
В “ОН Клінік Дніпро” я застосовую лише найпрогресивніші та найсучасніші технології, які дозволяють пройти якісний курс лікування і позбавитись проблем без операції та без відриву від роботи.
Мені приносить колосальне задоволення, що я можу зробити життя людині комфортним – без болю, без дискомфорту, допомогти назавжди забути про проблеми проктологічного профілю.
Для мене є звичним приїхати у вихідний день або затриматися на роботі, коли я там потрібна, заради допомоги пацієнтам і я завжди готова розширити графік прийому, навіть якщо це робота 24/7. Цього вимагає сьогодення. Вважаю, що здоров’я нації – це найцінніший скарб для країни і ми, лікарі, маємо його зберігати, укріплювати, боронити. Це наш прямий обов’язок, а під час війни – це наш фронт, наш внесок у майбутнє.

Так, війна безперечно вплинула на кожного з нас. Вона зірвала маски, оголила душу. Але лікарі не мають права давати волю почуттям. Як Ви справляєтесь з емоціями? 

Це приходить з часом. З досвідом. Я розумію межу і ступінь відповідальності. Моє життя з 24 лютого 2022 розділене на «до»  та «після», як і у всіх нас, без винятку. Я не зупинила прийом пацієнтів у “ОН Клінік Дніпро” ні на день. Адже сказати людині, якій боляче і якій потрібна моя медична допомога, що прийому не буде – це не по-людськи.
Я тримаю свій медичний фронт та не покидала рідне місто Дніпро і не планую, бо моє місце тут – в Україні. Я буду допомагати нашим доблесним захисникам і захисницям стільки, скільки це буде потрібно. Ми всі зараз працюємо на ПЕРЕМОГУ України.

Поки ми виборюємо мир, українці мають право знати, в яких випадках варто звертатися до лікаря-проктолога

Лікаря-проктолога потрібно відвідати:

  • особам із хронічним закрепним синдромом;
  • пацієнтам із геморагічним синдромом;
  • пацієнтам із болями в нижніх відділах живота й області промежини;
  • пацієнтам зі слизисто-гнійними виділеннями з анального кільця;
  • для естетичної зміни зони промежини й ануса після оперативної проктології;
  • пацієнтам із зовнішніми та внутрішніми гемороїдальними вузлами.

Ваші контакти для тих, хто хоче дізнатися більше?

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008152593521

https://instagram.com/anna___rufanova?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

Запис на консультацію: 

0 800 301 730

#женщинапроктолог#проктолог#проктологднепр#проктология#руфановааннапроктолог#аннаруфановапроктолог#руфановапроктолог#руфановаднепр#врачруфанова#руфановапроктологднепр#врачруфановаднепр#медицинаднепр

Поділитись