19-річчя Cosmo Lady

Благодійний захід на честь 19-річчя діяльності Cosmo Lady, який відбувся 6-го вересня в ТЦ «GLOBUS» зібрав багатьох відомих та впливових представників української культури та бізнесу з різних сфер діяльності. Стриману атмосферу заходу прикрасило дефіле бренду жіночого одягу Chaykovska, який працює на українському ринку моди з 1990 року і створює вишукані колекції ділового, повсякденного та вечірнього одягу сегменту люкс. Співачка Софія Єгорова надихнула гостей чаруючим та мотивуючим виконанням українських пісень.
Бутік TIORO JEWELS надав свій простір для благодійної ярмарки-продажу. На стенді були представлені аромати Cosmo Lady Awards Power, потужною силу якого особисто продемонструвала бізнес-леді, меценат і благодійниця Інна Станішевська, завдяки якій цей аромат був створений, книги від неймовірної авторки, ведучої телевізійного проекту «Жіночі обличчя України», редакторки авторської рубрики журналу Наталії Каплун, срібні прикраси від Cosmo Lady, календарі на вдачу від обличчя місяця Юлії Левицької та її чарівні кристали.
На захід завітали Марина Кінах, Алла Попова, Оксана Пекун, Анна Мірошниченко, Таміла Чехович, В’ячеслав Дюденко, Світлана Волик, Маріанна Абрамова, Лілія та Ксенія Олійник, Ольга Довгопола та ще багато друзів та шанувальників журналу.

Поділитись