100ліття

Аналогів немає
Відома українська співачка, мисткиня та волонтерка Анжеліка Рудницька презентує унікальний пісенний літопис «100ліття незламності. Історія української боротьби у піснях».

Вперше історія української незламності звучатиме в піснях, зібраних в одному альбомі. Це 18 відомих і знакових музичних творів боротьби від пісень Січових стрільців як «Ой у лузі червона калина» та героїв УПА до музики нинішної російсько-української війни – «Вільні люди» гурту «Без обмежень».

Ініціатор і натхенниця пісенної збірки Анжеліка Рудницька підтримує українських героїв на фронті і в тилу, популяризує українське мистецтво, надихає українців бути незламними, вірити у Перемогу і наближати її усіма доступними засобами.

«Доки українські захисники боронять нашу землю і державу, ми, митці, боронимо нашу культурну спадщину. Прагнемо змінювати власну і колективну свідомість, акцентувати на силі духу та незламності українців, вмінні чинити опір ворогам. Це музика, яка надихала і надихає українців на боротьбу, є нашою культурною бронею, гуртує довкола українських цінностей та відображає одвічне прагнення нашої нації свободи та незалежності, – каже Анжеліка Рудницька.
Цей проєкт — також вшанування бійців, які віддали життя за Україну та вдячність українським героям різних поколінь, які не дали ворогам знищити нашу націю».

В альбомі співають Олег Скрипка, Анжеліка Рудницька, Арсен Мірзоян, Сергій Танчинець, Сестри Тельнюк, Володимир Трач, Руслана Лоцман, Ярмак, Марія Бурмака, Сергій Жадан і Євген Турчинов, гурти «Нумер 482», «Шабля», «Шпилясті кобзарі», «Без обмежень», Шевченківські лауреати: Тарас Компаніченко і «Хорея Козацька», «Піккардійська терція».

Альбом підкреслює тяглість поколінь в українській музичній історії і боротьбі.

Приємним бонусом для меломанів, які люблять співати, стануть інструментальні версії пісень, які можна використовувати для концертів, урочистостей абсолютно легально.

Треки тут:
https://youtube.com/playlist?list=PL6ANULV_0Ew7P9P8GzUtuQEF1rcs3rD76&si=NPrMRvItkaLHs3A1

Сюжети тут:
https://youtube.com/playlist?list=PL6ANULV_0Ew5EHccIZCnq_nEBs1GJhwHe&si=apzKC-QFfl5mfnlB

Це лише перша частина проєкту. Мріємо про сто треків у цьому літописі!

Альбом:

 1. Хор «Територія А» – Ой у лузі червона калина
 2. Сестри Тельнюк – Мої предки
 3. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Вільні люди
 4. Анжеліка Рудницька – Країно моя
 5. Шпилясті кобзарі – Там на горі, на Маківці
 6. Марія Бурмака – Ми йдемо
 7. Роман Калин – Разом нас багато
 8. Браття-українці
 9. Тарас Компаніченко і Хорея Козацька – Ми – лицарі без жаху
 10. Анжеліка Рудницька і Віталій Кириченко – Люляй-Люляй
 11. Тріо Лоцман і Козак Тарас – Козак-Визволяка
 12. Арсен Мірзоян – Моя країна
 13. Олег Скрипка – Батько наш – Бандера
 14. Анжеліка Рудницька і Володимир Трач – Жито
 15. Ярмак – Моя країна не впаде на коліна
 16. SPIV BRATIV – На кораблі
 17. Євген Турчинов і Сергій Жадан – Діти
 18. Піккардійська терція – Йде українське військо
Поділитись