Вєра Авдєєва 

Тренди естетичної гінекології

Часто жінки соромляться розповідати про проблеми, пов’язані з віковими або післяпологовими змінами. Але в сучасному світі такі зміни не є вироком. 

Ми поспілкувалися з лікарем гінекологом-ендокринологом, естетичним гінекологом Вєрою Авдєєвою, яка допомагає своїм пацієнткам не лише позбутися проблем за медичними показниками, пов’язаних з функціями жіночих статевих органів, але й допомагає покращити естетичний вигляд та рівень чутливості при інтимних відносинах.

Які проблеми можна вирішити за допомогою малоінвазивних втручань та у яких випадках вони доречні?

Малоінвазивні втручання на статевих органах дають можливість покращити зовнішній і функціональний стан інтимної зони. Ми можемо працювати з цим аби зробити гарний естетичний вигляд малих та великих статевих губ, закрити зіяючий вхід у піхву та позбавити пігментації. Одночасно ми вирішуємо дуже важливі функціональні проблеми, такі як болючість при статевому акті, потрапляння повітря під час статевого акту, нетрмання сечі при навантаженні (кашель, стрибки тощо), які є дуже розповсюджені серед жінок після пологів. Часто жінки з такими проблемами соромляться інтимних стосунків, відмовляються відвідувати спортзали, басейни та не можуть займатися буденними справами через функціональні проблеми. Також ми займаємося зовнішнім виглядом інтимної зони. Ми можемо застосувати хірургічну лобіопластику для корекції форми та розмірів малих та великих статевих губ. Для великих статевих губ також проводимо  наповнення  філерами, препаратами полімолочної кислоти тощо.

Чи були у Вашій практиці випадки, коли таке втручання допомогло позбутися проблеми клієнтці, яку вона не могла вирішити якимись альтернативними способами?

З боку фахівців медицини у всьому світі іде дискусія з приводу післяпологових змін піхви та промежини, немає такого синдрому чі хвороби як  vagina laxity, але ми маємо велику кількість жінок, які страждають внаслідок пологових змін інтимної зони. Гарна новина полягає в тому, що існують оперативні та нехірургічні методи корекції, які дозволяють позбуватися цих проблем. Тому таких випадків на моїй практиці траплялося чимало. Більшості ми використовуємо метод малоінвазивної ниткової перінеопластики – це 20 хвилинна процедура, яка проводиться під місцевим знеболенням, коли ми безболісно вводимо спеціальні нитки, що утворюють каркас на вході у піхву, який дозволяє закрити зяючий вхід та дозволяє візуально та функціонально відтворити стан ніби не було пологів та вагітності. Вони через певний час розсмоктуються та замінюються власною сполучною тканиною, яка  продовжує триматися назавжди.
Також на стан піхви та для позбавлення від підтікання сечі добре впливає лазерне вульво-вагінальне втручання. Це абсолютно безболісний метод, який запускає синтез нового колагену та еластину в слизовій (певним чином відбувається омолодження). Вона виконується раз на рік (4 процедури з інтервалом 1 раз на місяць) та практично не має протипоказань.

Вєра Авдєєва 

Гінеколог-ендокринолог, естетичний гінеколог, тренер методик естетичної корекції в гінекології, член асоціації гінекологів-ендокринологів України, член асоціації естетичної гінекології та андрології. Кращий гінеколог-естетист України 2021 року(Stella beauty awards). Окрім лікування пацієнток, навчає лікарів методикам естетичної корекції в гінекології. Провела понад 40 власних воркшопів, які відвідали більше ніж 200 лікарів.

+380679558719

https://instagram.com/dr.avdeeva_vera?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009095057914

http://avdeevadoc.com/

Поділитись